لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ارتباط بداهه

نویسنده:
توماس کالتنبرنر

بداهه‌پردازی می‌تواند به عنوان روشی برای خلق یک رویداد بدون قرار یا برنامه‌ریزی قبلی تعریف شود. مواد حرکتی برای این رویداد فقط از این جهت محدود می‌شوند که این مواد باید قابل دسترس و قابل استفاده باشند. به خاطر داشته باشید، تا زمانی که چیزی بداهه سازی می‌شود، ذاتاً غیر سلسله مراتبی است. در واقع  برای بداهه سازی حقیقی، ذهن باید آزاد و باز باقی بماند. اگر ما از قبل جواب سؤالات را بدانیم یا نسبت به جهت‌هایی آگاه باشیم که در موقعیت به آن سمت هدایت می‌شویم، در آن صورت در بداهه پردازی نمی‌توانیم عملی را انجام بدهیم.

صفحه 66

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نودا
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی نیلوفر حقی، مرجان اسدی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..