لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اجاره نشین ها

نویسنده:
برنارد مالامود

لسر لحظه‌ای خیالش آسوده شد، پشت میزش برگشت تا برای خودش یادداشتی طولانی دربارة رویکرد تازه‌اش به فصل آخر بنویسد؛ ولی همین که نشست دوباره بلند شد و به‌دنبال سیاه به دفترش رفت. 

بابت بی‌تابی‌اش از او عذر خواست. باعث شده بود رفتار بدی از خود نشان بدهد، ویلی یعنی بیل. گمانم اگر قصدت این باشد که کیفیت هنری کارت را ارتقا بدهی، می‌توانیم خیلی خوب با هم کنار بیاییم. هیچ کس نمی‌گوید باید عاشق ایده‌هایت باشم. «می‌دونم از چه قماشی، لسر.» 

لسر توضیح داد که بابت از دست دادن زمان نوشتنش عصبی شده بود. از طرف دیگر می‌خواهم هرچه از دستم برمی‌آید کمک کنم چون از بلندپروازی‌ات برای بهترین نویسنده شدن خوشم می‌آید، واقعاً می‌گویم. 

بیل آرام شد. 

«حالا تنها چیزی که ازت می‌خوام لسر، اینه که بعد از اینکه یه چند تا فصل جلو رفتم، نگاهی بهشون بندازی و فقط بهم بگی از لحاظ فرمی تو مسیر درستی هستم یا نه. قصدم این نیست دنبالت راه بیفتم و ازت مجانی سواری بگیرم. خیالت تخت.»

لسر قبول کرد که اگر بیل صبور باشد تمام تلاشش را بکند. 

صفحه ۷۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

حالت چهره دوندگان استقامت در هر کجای عالم شبیه هم است . همه حین دویدن انگار به موضوعی فکر میکنند . شاید اصلاً به هیچ چیز فکر نکنند ولی حالت شان طوری است که انگار با جدیت به موضوعی می اندیشند.تعجب آور می نماید که همه با چنین حالتی در گرما بدوند ولی خوب که فکر می کنم میبینم من هم عین آن ها هستم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چترنگ
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم برنارد مالامود
مشاهده همه arrow iconSome text some message..