لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اثری غم انگیز از نبوغی بهت آور

نویسنده:
دیو اگرز

دست‌های مادرم پررگ و قوی است. رگ‌های گردنش معلوم است. پشتش کک ومک دارد. آن وقت‌ها کلکی میزد، وانمود می‌کرد دارد شستش را از جا می‌کند، در صورتی که نمی‌کند. این کلک را بلدید؟ یک قسمت از شست راست را طوری میگذارند که خیال کنید دست چپ است، بعد روی انگشت اشاره‌ی دست چپ، بالاوپایین سرش می دهند، انگار جدا می‌شود و وصل می‌شود. کلکی ناخوشایند است و وقتی مادرم این کار را می‌کرد بدتر هم میشد، چون دست‌هایش تا حدودی می‌لرزیدند و رگ‌های برجسته و کشیده‌ی گردنش بیرون می‌زد و صورتش به خاطر تمرکز تصنعی بر کندن انگشت، جمع می‌شد. ما بچه‌ها با ترس و هیجان نگاهش می‌کردیم. می‌دانستیم واقعی نیست، بارها دیده بودیم، اما از قدرتش کم نمی‌شد، چون حضور جسمانی مادرم متفاوت از هرکس دیگری بود، فقط پوست و عضله بود. وادارش می‌کردیم کلکش را برای دوستانمان هم اجرا کند و آنها هم ترسیده و هیجان‌زده می‌شدند.

صفحه ۵۱

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 کتاب‌هایی برای بهبود قدرت انطباق‌مان با محیط متغیر اطراف

کتاب‌هایی برای بهبود قدرت انطباق‌مان با محیط متغیر اطراف

محیط اطرافمان همواره در حال تغییر است، اما گویی هرگز سرعت تغییرش به اندازۀ امروز ما نبوده است. ادبیات می‌تواند ما را در فهم بهتر از سازوکارهای خانوادگی و اجتماعی و تغییرات آنها کمک کند. اندرو آنتونی در بخش کتاب‌درمانی روزنامۀ گاردین کتاب‌هایی را برای بهبود قدرت انطباق با با محیط‌های تازه پیشنهاد کرده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات برج
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم دیو اگرز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..