× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اتاق جیکوب

نویسنده:
ویرجینیا وولف

ویرجینیا وولف از نویسندگان اثرگذار در تاریخ ادبیات جهان است. خواننده‌ی فارسی‌زبان هم با او آشناست و آگاه است که علت اصلیِ ماندگاریِ نام او در دنیای ادبیات استفاده از جریان سیال ذهن است. وولف، از 1920 که شروع به نوشتن اتاق جیکوب کرد، اولین تلاش‌هایش را برای شکستن قالب‌های کلاسیک و استفاده از جریان سیال ذهن انجام داد و نوآوری و خلاقیتِ خود را با این کتاب بروز داد. با پایان یافتنِ رمان در 1922، می‌دانست کسی حاضر به چاپ چنین رمان ساختارشکنی نخواهد شد، بنابراین آن را در انتشارات خود و همسرش به چاپ رساند، اما نتایج حاصل از این کار حیرت‌آور بود. به‌رغم انتقادهای تندِ چند تن از نویسندگان آن زمان از سبکِ وولف در اتاق جیکوب، نام وولف به‌خاطر استفاده از جریان سیال ذهن، در کنار جویس، ریچاردسون و پروست قرار گرفت. همین امر دلگرمیِ لازم را به وولف داد تا سبک خودش را به پیش ببرد و از همین رو اتاق جیکوب مقدمه‌ای برای نوشتن خانم دلووی محسوب می‌شود.

جیکوب که داشت سرِ بوته‌ی خار را می‌کَند گفت «وای! آقای فلویدِ مزاحم!» می‌دانست که قرار است آقای فلوید به آن‌ها لاتین درس بدهد، سه سال بود که آقای فلوید از سرِ لطف در اوقات فراغتش این کار را می‌کرد، چون در آن محله آدم مورد اعتماد دیگری نبود که خانم فلاندرز برای چنین کاری از او خواهش کند. پسرهای بزرگ‌تر به آموزش‌های بیش‌تر از آن‌چه خانم فلاندرز می‌دانست نیاز داشتند و باید برای مدرسه آماده می‌شدند، درواقع کار آقای فلوید فراتر از کاری بود که اغلب کشیش‌ها انجام می‌دادند. او بعد از صرف چای دوباره برمی‌گشت یا بچه‌ها را به اتاق خودش 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دریا زمینی که روی آن ایستاده‌ایم را از ما می‌گیرد

دریا زمینی که روی آن ایستاده‌ایم را از ما می‌گیرد

ویرجینیا وولف یکی از مهم‌ترین داستان نویسان قرن ۲۰ و ۲۱ به شمار می‌آید. نویسنده‌ی مدرنیستی که از پیشگامان استفاده از جریان سیال ذهن در روایت داستان‌هایش بود، به صورتی که که خواننده می‌توانست مسیر تغییرات پیوسته در شرایط ذهنی شخصیت را دنبال کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ویرجینیا وولف
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهدیه عباس پور
مشاهده همه arrow iconSome text some message..