لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ابله | نشر برج

نویسنده:
الیف باتومان

ایوان عزیز 

مدتی است که در مؤسسه‌ی خدمات اجتماعی، زبان درس می‌دهم. شاگردم به‌جای «کاغذ سفید است» می‌گوید «پاپِل بلانک است». معنی‌اش را می‌فهمم، چون موقعی که این جمله را اختراع کرد پیشش بودم، اما به هر حال در وظیفه‌ی تدریس شکست خورده‌ام. حالا مترجمِ زبانی هستم که فقط من و او می‌فهمیم. این مسئله خسته‌ام می‌کند، حتی خشمگینم می‌کند. چرا من باید کسی باشم که این زبان را کشف می‌کند؟ چرا به من هیچ پیغامی واضح و شفاف نمی‌رسد؟ 

چیزی را که درباره‌ی الكل نوشتی نمی‌فهمم. درباره‌ي الكل است؟ یا درباره‌ی چیزهای منزجرکننده‌ی دیگری که وقتی میل به تجربه‌کردنشان غالب می‌شود ممکن است دیگر منزجر‌کننده به‌نظر نرسند؟ سرگیجه چطور ممکن است میل به سقوط باشد و نه ترس از سقوط؟ اگر این‌طوری است چرا آدم‌ها همین‌جوری نمی‌پرند پایین؟ حرف‌هایی را که درباره‌ی این چیزها به من زدی نمی‌فهمم. 

واقعاً می‌خواهم تو را بفهمم.

صفحه ۱۲۹

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خداحافظ مدرسه

خداحافظ مدرسه

نجف دریابندری در ۱ شهریور سال ۱۳۰۸ در آبادان متولد شد. او مترجم، نویسنده و مقاله نویس بود. از نجف دریابندری آثار بی‌نظیری مانند مستطاب آشپزی، در عین حال، پیرمرد و دریا، گور به گور، قدرت، خانه برناردا آلبا، بازمانده روز و... به جای مانده است. وی جایزه‌ی تورنتون وایلدر دانشگاه کلمبیا را به سبب ترجمه‌ آثار ادبی آمریکایی دریافت کرد. دریابندری در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ برای همیشه چشم از جهان فروبست. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات برج
مشاهده همه arrow iconSome text some message..