لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آگاهانه دوست داشتن

نویسنده:
مدرسه زندگی

همگان بر این باورند که گفت‌وگو قلب هر رابطة موفق است، اما در فرهنگ ما معمولاً معنای واقعی این حقیقت به درستی تصویر نمی‌شود. در تفکر رمانتیک، دو طرف به طور غریزی یکدیگر را درک می‌کنند و گفت‌وگو خودبه‌خود و به صورت روان جریان می‌یابد. از نظر طرفداران این مکتب، تعیین راه و روش برای گفت‌وگو با رجوع به یادداشت‌ها یا شرکت در کلاس مثلاً «چگونه با شریک زندگی خود گفت‌وگو کنیم» بسیار لوس و بی‌معناست. 

اما در واقع سر و سامان دادن به این جنبة رابطه احتیاج به سعی و تلاش فراوان دارد. ما اغلب تلخ و ساکت کنار هم می‌نشینیم، موضوعات حساس را دور می‌زنیم و به مسائل مهم و سرنوشت‌ساز که می‌رسیم، کارمان به دادوبیداد ودعوا می‌کشد. از نشانه‌های دردناک نداشتن مهارت در گفت‌وگو تمایل به قهر کردن است. در حقیقت قهر کردن ترکیبی است از خشم فزاینده و بی‌میلی به بیان علت این خشم: یعنی فرد ناامیدانه می‌خواهد درکش کنند، اما در عین حال سرسختانه به سکوت می‌چسبد. 

صفحه ۷۸

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت از جهان زندگی به دیدار مرگ در کوه جادو

هجرت از جهان زندگی به دیدار مرگ در کوه جادو

رمانِ کوه جادو با آغاز جنگ جهانی اوّل و کندن کاستورپ از آسایشگاه بعد از هفت سال و تصویر ناپدید شدنش درجبهه‎‌ی جنگ پایان می‎‌یابد. در سطور پایانی داستان چنین می‎‌خوانیم: ماجراجوئی‌‎های جسم و روح،  وجود ساده‎ات را تعالی بخشید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات هنوز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم مدرسه زندگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی صنوبر رضاخانی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..