× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آکابادو (قابله مرگ)

نویسنده: میکلا مورجیا

برای بچه‌های پنجم دبستان باورکردنی نبود که خانم معلم لوچانا پنجاه سال داشته باشد، زیرا او به‌عنوان یک زن مسن خیلی زیبا بود، حتی به‌طور بسیار شگفت‌انگیزی، مثل زنانی که از خارج می‌آمدند، فریبنده بود. خیلی وقت پیش با مردی به نام جُوزِپِ مِلی که در سورنی صاحب زمین‌های برنج‌زار بود ازدواج کرده بود. او اغلب برای صادرات برنج مخصوص ساردنیا (آربوریو) به کشورهای دیگر سفر می‌کرد. 

به همین دلیل، جوزپِ با این دختر ظریف‌اندام از خانواده‌ای ثروتمند، اهل پیه‌مونتِ، آشنا شده بود. خانم معلمی تحصیل‌کرده و مؤدب، با چشمانی به رنگ سبز زمردی، که در بین دختران اطرافش که مانند رشتة مروارید ساخته شده بودند، نظیرش یافت نمی‌شد. لوچانا تلّانی، که خانواده و دوستانش را از تصمیم ازدواج با این مرد متعجب کرده بود، بی‌آنکه پشت‌سرش را هم نگاه کند، تصمیم گرفت جوزپ را دنبال کند، علی‌رغم آنکه بیش از بیست سال بود که در سورنی تدریس می‌کرد، هنوز زبان ایتالیایی را با لهجة اهالی تورین صحبت می‌کرد. 

صفحه ۲۳

قیمت: 36,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 آفتاب پرست‌ها

آفتاب پرست‌ها

زن های زیادی در زندگی ام بوده اند ،اما میترسم عاشق هیچ کدامشان نشده باشم.نه با شور و شعف.نه، شاید چنان که سرشت ایجاب می کند.از تصورش هم وحشت می کنم. وضع کنونی من _ باور کردنش هم عذابم میدهد _ نوعی مجازات طعنه آمیز است. یا این بود یا چیزی نبود جز اشتباهی بی پروا. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 دختر گمشده

دختر گمشده

32,000 تومان
 داستان یک اسم جدید

داستان یک اسم جدید

58,500 تومان
 فضیلت های ناچیز

فضیلت های ناچیز

18,000 تومان
 شهر و خانه

شهر و خانه

12,000 تومانSome text some message..