لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

مترجم| عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور و آثارترجمه شده اش

عادل فردوسی پور
  • عادل فردوسی پور مجری تلویزیونی حاذقی است؛ درحدی که در هر قسمت از برنامه نود بیش از نیم میلیون بیننده پای اجرای او می‌نشستند؛ برنامه‌ای که او اجرا و تهیه کنندگی آن را برعهده داشت. علاوه بر آن وی تحلیل‌گر، مترجم و استاد دانشگاه است و در همه‌ی این فعالیت‌ها نیز موفق است. شروع این حرفه‌ برای او کار راحتی نبود. در ابتدا با روزنامه‌نگاری در بخش ترجمه مجلات مختلف ورزشی کار خود را آغاز و تجربیات ارزنده‌ای از آن دوران کسب کرد. کمی بعد توانست جایگاه خود را عوض کند و به گزارشگری مسابقات فوتبال در تلویزیون پرداخت. جام جهانی سال 1998 نقطه صعود عادل فردوسی پور در دنیای ورزش بود. گزارش‌هایی که او از بازی‌ها ارائه داد به حدی خوب بود که کم‌کم همه او را شناختند و شیفته‌ صدا و توصیفاتی جذاب شدند که از مسابقات فوتبال ارائه می‌داد. عادل فردوسی پور فعالیت‌های خود را با ترجمه شروع کرد، پس طبیعی است که مترجمی با مهارت باشد. او جای بعضی از کتاب‌ها را به زبان فارسی و برای مخاطبان فارسی زبان خالی دیده و به ترجمه آن‌ها پرداخته است. ترجمه‌های او بسیار روان و گویا هستند و کاملا قابل فهم‌اند.

کتاب ها
بیوگرافی
دانستنی ها
مقالات

مارادونا

198,000 تومان

هنر خوب زندگی کردن

105,000 تومان

پی گیر اخبار نباشید

30,000 تومان

هنر شفاف اندیشیدن

105,000 تومان

هنر شفاف اندیشیدن (جیبی)

ناموجود

فوتبال علیه دشمن

130,000 تومان
Some text some message..