× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

مترجم عادل فردوسی پور

‌ درباره ی عادل فردوسی پور و آثارترجمه شده اش

عادل فردوسی پور
  • عادل فردوسی پور مجری تلویزیونی حاذقی است؛ درحدی که در هر قسمت از برنامه نود بیش از نیم میلیون بیننده پای اجرای او می‌نشستند؛ برنامه‌ای که او اجرا و تهیه کنندگی آن را برعهده داشت. علاوه بر آن وی تحلیل‌گر، مترجم و استاد دانشگاه است و در همه‌ی این فعالیت‌ها نیز موفق است. شروع این حرفه‌ برای او کار راحتی نبود. در ابتدا با روزنامه‌نگاری در بخش ترجمه مجلات مختلف ورزشی کار خود را آغاز و تجربیات ارزنده‌ای از آن دوران کسب کرد. کمی بعد توانست جایگاه خود را عوض کند و به گزارشگری مسابقات فوتبال در تلویزیون پرداخت. جام جهانی سال 1998 نقطه صعود عادل فردوسی پور در دنیای ورزش بود. گزارش‌هایی که او از بازی‌ها ارائه داد به حدی خوب بود که کم‌کم همه او را شناختند و شیفته‌ صدا و توصیفاتی جذاب شدند که از مسابقات فوتبال ارائه می‌داد. عادل فردوسی پور فعالیت‌های خود را با ترجمه شروع کرد، پس طبیعی است که مترجمی با مهارت باشد. او جای بعضی از کتاب‌ها را به زبان فارسی و برای مخاطبان فارسی زبان خالی دیده و به ترجمه آن‌ها پرداخته است. ترجمه‌های او بسیار روان و گویا هستند و کاملا قابل فهم‌اند.

کتاب ها
بیوگرافی
دانستنی ها
مقالات

پی گیر اخبار نباشید

30,000 تومان

هنر شفاف اندیشیدن

70,000 تومان

هنر خوب زندگی کردن

58,000 تومان

هنر شفاف اندیشیدن (جیبی)

58,000 تومان

فوتبال علیه دشمن

130,000 تومان
Some text some message..