لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هنر خوب زندگی کردن

نویسنده:
رولف دوبلی

آن‌هایی که درها را می‌بندند٬ پنجره‌ها را درز می‌گیرند٬ دیوارها را با می‌کشند٬ خانه‌ی رفاه خود را بر تهیدستی دیگران بنا می‌کنند٬ آن‌ها که امید را محصور٬ قلب‌ها را رنجور٬ آدم‌ها را از دیارشان مهجور یا پشت مرزها محدود می‌کنند؛ به قدرتِ ایمان٬ باورهای قلبی و اندیشه‌های عمیق باور ندارند. هیچکس قادر نیست آن‌چه را که در افکار شما و در قلب شما می‌گذرد٬ متوقف کند. هیچ نیرویی نمی‌تواند جلو جریان زنده‌ی درونی شما را بگیرد. جریان روشن و پویایی که به شما انگیزه و توان زیستن می‌بخشد.


بهترین کتاب‌های رولف دوبلی

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بهترین چیزها در زندگی مجانی‌اند

بهترین چیزها در زندگی مجانی‌اند

کتاب کوچک هوگا به من کمک کرد تا بفهمم چگونه می‌شود از ساده‌ترین چیزها در زندگی به تنهایی و با همدیگر لذت برد، بی ریا بود، فضای دنج و دلنشینی داشت و از تک تک لحظاتِ اکنون بهره برد. هوگا یعنی اعتماد و اطمینان از حضورِ در لحظه‌ی آدم‌هایی که دوستشان داریم و فرصتیست برای جبران همه‌ی کاستی‌هایی که در روابط اجتماعی‌مان داریم. هوگا درست مثل فیکا و تعارفِ صادقانه حتی شده برای لحظه‌ای ما را از شادی سیراب می‌کند. پس شاید بد نباشد یاد بگیریم هوگا کنیم و بدون تعارف‌های دست و پا گیر از یک فضای هوگایی لذت ببریم. خوب است که همدیگر را به هوگا تعارف کنیم و فرهنگ سادگی و راحتی را در بین خودمان جا بیندازیم و اینجاست که خواهیم دید حتی تعارف هم می‌تواند آسان، بی‌غش و بی‌آلایش باشد. بیشتر بخوان
 اهمال کردن کار ابلهانه‌ای است!

اهمال کردن کار ابلهانه‌ای است!

کتاب هنر شفاف اندیشیدن اهمال کردن کار ابلهانه‌ای است؛ چراکه هیچ پروژه‌ای قرار نیست به خودی خود کامل شود. ما می‌دانیم انجام یک کار سودمند است، پس چرا دائما آن را به روز دیگری موکول می‌کنیم؟ به‌خاطر وجود بازه‌ی زمانی بین کاشت و برداشت. پُر کردن این فاصله نیازمند میزان زیادی قوای ذهنی است بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم رولف دوبلی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عادل فردوسی پور
مشاهده همه arrow iconSome text some message..