لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فوتبال علیه دشمن

نویسنده:
سایمون كوپر

«فوتبال (این کلمه را خوب نمی‌توانست تلفظ کند) یکی از متحدکننده‌ترین فعالیت‌ها در بین ماست.»

آن روز در هلدرفونتاین، این شعار رنگ واقعیت به خود گرفت. بازیکنانی که ماندلا به ملاقات‌شان آمده بود، اعم از سیاه، سفید، رنگین‌پوست و هندی، همه فقط در فوتبال اشتراک داشتند. ده سال پیش، این سیاه‌پوستان فقط به‌عنوان کارگر می‌توانستند کار کنند و سه سال قبلش ماندلا در روبن‌آیلند زندانی بود. درست در نزدیکی هلدرفونتاین، مردم آفریقای جنوبی بااشتیاق فوتبال بازی می‌کردند. موروا می‌گفت: «مردم آفریقای جنوبی دیوانه ورزش هستند.» فارغ از آپارتاید، آفریقای جنوبی مستعمره‌ای فراموش‌شده در انتهای جهان بود و غیر از ورزش نمی‌شد کار خاصی در آنجا انجام داد. ژوهانسبورگ پر از زمین‌های گلف است و در سووتو در زمان جام جهانی ایتالیا نرخ جنایت به کمترین حد رسید. این ایده که ورزش می‌تواند به ساخته شدن یک ملت کمک کند فراتر از یک آرزو بود.

صفحه 246

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 نفس های زندگی بخش ماهی سیاه کوچولو

نفس های زندگی بخش ماهی سیاه کوچولو

ماهی سیاه کوچولو توسط صمد بهرنگی نوشته شده است. نوشتن  این کتاب در زمستان سال 1346 توسط وی به اتمام رسید و در سال 1347 به عنوان کتاب برگزیده کودکان انتخاب شد. از دیگر افتخارات این کتاب می‌توان به دریافت جایزه ششمین نمایشگاه کتاب کودک در بلون ایتالیا اشاره کرد.  تنها پس از گذشت مدت کوتاهی از انتشار ماهی سیاه کوچولو، آوازه‌اش به کشور های سراسر جهان رسید و به زبان های گوناگونی ترجمه شد. اکنون بیش از پنجاه سال است که کودکان هر عصر با این کتاب خاطره می‌سازند و از آن لذت می‌برند. این کتاب کم حجم اما جذاب می‌تواند مفاهیمی عمیق از زندگی را به کودکان بیاموزد و شروع خوبی برای کتاب خوانی آنان باشد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عادل فردوسی پور
مشاهده همه arrow iconSome text some message..