لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله پیوست (۹۷)

مدیر ارشد اجرایی الوپیک:

تغییر استراتژی دادیم تا حذف نشویم

چند سالی است که سواران فیروزه‌ای پوش الوپیک تصویری آشنا به چشم شهروندان هستند. الوپیک کار خود را از سال ۱۳۹۵ با خدمات لجستیکی B2C شروع کرد و ظرف مدتی کوتاه تعداد سفیران خود را به ۱۳ هزار نفر رساند؛ عددی که در سال ۱۳۹۶ روزانه به آن افزوده می‌شد. کمی بعد الوپیک تصمیم گرفت با توسعه سرویس‌های خود به سوپراپلیکیشن شدن نزدیک شود و دو مجموعه الومارکت والوفود که پلتفرم‌هایی برای متصل کردن مردم به سوپرمارکت‌ها و رستوران‌ها و تحویل کالاهای سوپرمارکتی و غذا محسوب می‌شدند آماده رونمایی بودند اما الوپیک ناگهان تصمیم گرفت چرخش کند و استراتژی خود را تغییر دهد؛ پلتفرم‌های جدید هرگز رونمایی نشدند والوپیک تغییر رویکرد داد و تصمیم گرفت رویای سوپر اپلیکیشن شدن را به آینده موکول، روی محصول اصلی الوپیک تمرکز و بازار B2B را برای ادامه فعالیت انتخاب کند. حالا نسرین کریمی،مدیر ارشد اجرایی الوپیک، در گفت و گو با پیوست از تمام دلایلی می‌گوید که منجر به این تغییر شد. تصمیم و تغییر استراتژی‌ای که هرچند برای الوپیک سخت بود اما به گفته کریمی تصمیم خوب و درستی بود که بقا ودوام الوپیک را در بازار تضمین کرد.

الهه صالحی

صفحه ۲۵

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 142
  • شماره: 97
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: دی
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: پیوست

مقالات پیشنهادی

 به آواز باد گوش بسپار

به آواز باد گوش بسپار

مدتی پیش از آن، تلاش کرده بودم داستان کوتاهی بنویسم که مضمون اصلی‌اش، معنای زندگی بود. هیچ وقت تمامش نکردم، اما فرایند فکر کردن به علت وجودی1 مردم، چارچوب ذهنی غریبی درست کرد؛ نوعی وسواس فکری. مرا وادار کرد همه چیز زندگی‌ام را به اعداد تبدیل کنم. این وضعیت حدود هشت ماه طول کشید. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله پیوست
مشاهده همه arrow iconSome text some message..