× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله پیوست (۹۰)

بانکداری الکترونیکی در لباس نئوبانک

تصویر کارت ملی خود را ارسال کنید. تصویر پشت کارت ملی خود را ارسال کنید. این‌ها اولین جملاتی است که پس از ورود به یکی از اپلیکیشن‌های شعب بانکداری دیجیتالی برای باز کردن حساب آنلاین می‌شنوید. درست مثل اینکه به یک باجه بانک مراجعه می‌کنید و مسئول باجه کارت ملی و شناسنامه شما را طلب می‌کند. مدارک را از شما دریافت و کپی آن‌ها را در پرونده‌ای برای خود ذخیره می‌کند. حال کپی کردن مدارک جای خود را به ارسال تصاویری داده است که این تصاویر با پایگاه‌های داده‌ای مختلف چک می‌شود. دقیقاً شبیه همان کاری که مسئول باجه بانکی انجام می‌داد. وظیفه‌ای که این روزها دیگر برون سپاری شده است. 

این اپلیکیشن‌های بانکی کـه این روزها سعی می‌کنند نام نئوبانک را یدک بکشند و این نام را در جامعه پررنگ کنند قرار است بتوانند بخشـی از سرویس‌های بانکی را بدون نیاز به حضور مردم در شـعـب بـه آنان ارائه دهند. سـرویس‌هایی که تا پیش از این بارها تقاضای الکترونیکی و ارائه آنلاین آن از سوی کاربران مطرح شده بود حال به نظر می‌رسد در یک بسته‌بندی شیک زیر عنوان نئوبانک ارائه می‌شوند، اما آیا می‌توان آنها را نئوبانک نامید؟ یا همان شـعب دیجیتالی بانک‌های فعلی هسـتند و با توجه به سرویسی که ارائه می دهند نمی توان نامی بیشـتر رویشان گذاشت؟

مهرک محمودی

صفحه ۶۸

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 138
  • شماره: 90
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: خرداد
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: پیوست

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله پیوست
مشاهده همه arrow iconSome text some message..