لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله موفقیت (۴۱۳)

مصاحبه با «مهران بیرامی»، قهرمان رشته پرورش اندام

یک دست هم صدا دارد

درمیان شلوغی‌های روزمره، زمانی که خسته از دویدن‌ها و نرسیدن‌هایمان، وقفه‌ای کوتاه برای نوشیدن یک فنجان چای پیدا می‌کنیم یا زمانی که در خانه، پتوی بی‌خیالی و بی‌انگیزگی را تا لنگ ظهر برامیال و اهـداف و رویاهای قشنگی که در سرمان وول می‌خورد، کشیده‌ایم یا حتی آن هنگام که بارها و مدت‌ها کمانمان را کشیده‌ایم، اما در نهایت تیری از جانب ما پرتاب نشده است تا فارغ از اصابت به هر نقطه و با هرفاصله‌ای از هدف، دست کم به پرواز درآمده باشد یا وقتی کز کرده در گوشه‌ای از بداقبالی و کاستی‌ها می نالیـم و زمین و زمان را با غرولند از تیغ تیز انتقادات خود می‌گذارنیم، کافیست تا با یک آدم خوشحال روبه رو شویم، ولی آدم خوشحالی که بنا به هزار و یک دلیل از نظر ما می‌توانست خوشحال نباشد، آنگاه حداقل برای لحظه‌ای هم که شده به بازنگری خویش خواهیم پرداخت. چه بساکه شاید حال خوب، انگیزه، اراده و موفقیت مسـری باشـد و مواجهه با افرادی که از دل سختی ها دست پروبالبخند بیرون آمده‌اند٬ باعـث شـود تکانی به خودمان بدهیم، از آن تکان‌های اساسی. «مهران بیرامی» از آن دست آدم هاست؛ ۳۱ ساله، ساکن تهران، قهرمان رشته پرورش اندام و لبخند برلب؛ جوانی که با وجود ازدست دادن دست راستش در یک سانحه رانندگی، در طی یازده سال به دستاوردهای باارزشی دست یافته که از نگاه موفقیت جانمانده است. شما را به مطالعه مصاحبه‌ای خواندنی با ایشان دعوت می‌کنم.

سارا سرخیلی / خبرنگار

صفحه ۵۴

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 116
  • شماره: 413
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: اردیبهشت
  • ناشر: موفقیت

مقالات پیشنهادی

 پس از سال‌ها....

پس از سال‌ها....

کتاب بعد از پایان رمانی است با حجم متوسط و داستانی ساده و قابل‌پیش‌بینی؛ اما در خلال ماجراهای روزمره‌اش، حرف‌های مهم و قابل‌تأملی برای گفتن دارد. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله موفقیت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..