× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله موفقیت (۴۱۳)

مصاحبه با «مهران بیرامی»، قهرمان رشته پرورش اندام

یک دست هم صدا دارد

درمیان شلوغی‌های روزمره، زمانی که خسته از دویدن‌ها و نرسیدن‌هایمان، وقفه‌ای کوتاه برای نوشیدن یک فنجان چای پیدا می‌کنیم یا زمانی که در خانه، پتوی بی‌خیالی و بی‌انگیزگی را تا لنگ ظهر برامیال و اهـداف و رویاهای قشنگی که در سرمان وول می‌خورد، کشیده‌ایم یا حتی آن هنگام که بارها و مدت‌ها کمانمان را کشیده‌ایم، اما در نهایت تیری از جانب ما پرتاب نشده است تا فارغ از اصابت به هر نقطه و با هرفاصله‌ای از هدف، دست کم به پرواز درآمده باشد یا وقتی کز کرده در گوشه‌ای از بداقبالی و کاستی‌ها می نالیـم و زمین و زمان را با غرولند از تیغ تیز انتقادات خود می‌گذارنیم، کافیست تا با یک آدم خوشحال روبه رو شویم، ولی آدم خوشحالی که بنا به هزار و یک دلیل از نظر ما می‌توانست خوشحال نباشد، آنگاه حداقل برای لحظه‌ای هم که شده به بازنگری خویش خواهیم پرداخت. چه بساکه شاید حال خوب، انگیزه، اراده و موفقیت مسـری باشـد و مواجهه با افرادی که از دل سختی ها دست پروبالبخند بیرون آمده‌اند٬ باعـث شـود تکانی به خودمان بدهیم، از آن تکان‌های اساسی. «مهران بیرامی» از آن دست آدم هاست؛ ۳۱ ساله، ساکن تهران، قهرمان رشته پرورش اندام و لبخند برلب؛ جوانی که با وجود ازدست دادن دست راستش در یک سانحه رانندگی، در طی یازده سال به دستاوردهای باارزشی دست یافته که از نگاه موفقیت جانمانده است. شما را به مطالعه مصاحبه‌ای خواندنی با ایشان دعوت می‌کنم.

سارا سرخیلی / خبرنگار

صفحه ۵۴

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 116
  • شماره: 413
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: اردیبهشت
  • ناشر: موفقیت

مقالات پیشنهادی

 جنگ چهره زنانه ندارد

جنگ چهره زنانه ندارد

«ما توی زمین زندگی می‌کردیم... مثل موش کور... بهار که می‌شد یه شاخه می‌آوردی و می‌ذاشتی رو تاقچه. تماشاش می‌کردی و شاد می‌شدی. آخه فردا ممکن بود نباشی. به این خاطر به خودت فکر می‌کنی. و سعی می‌کنی شاخه رو به خاطر بسپاری... از خونه برای یکی از دخترها لباس زنانه‌ی پشمی فرستادن. ما حسودی‌مون می‌شد، با این‌که می‌دونستیم امکان پوشیدن لباس شخصی تو جنگ وجود نداشت. ارشدمون که مرد بود، غر زد و گفت «بهتر بود واسه‌ت ملافه می‌فرستادن. فایده‌ش بیشتر بود.»  بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله موفقیت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..