× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله معمار (۱۳۰)

جایزه معمار۱۴۰۰

رقابت این دوره همچون سال‌های گذشته در دو مرحله انجام شد. در مرحله اول که به صورت حذفی و روز ۱۳ شهریور برگزار شد، از میان ۲۵۴ پروژه مدارک خود را در چهار گروه مسکونی تک واحدی، مسکونی آپارتمانی، بازسازی و عمومی ارائه داده بودند، ۷۰ پروژه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. داوری مرحله دوم روزهای ۱۰ و ۱۱ مهر انجام شد، ۴۰ پروژه به مرحله فینال راه یافتند که از میان آن‌ها ۱۹ پروژه به عنوان برندگان و تقدیرشدگان انتخاب شدند. داوران این دوره جایزه معمار، آقایان بابک زیرک، محمد مجیدی، مهران خوشرو، علیرضا تغابنی و سرکار خانم سارا کلانتری بودند. دوستانی که در مراسم سال‌های گذشته جایزه معمار حضور داشتند، شاهد بودند که در برخی از سال‌ها، به مناسبت‌هایی فیلم‌های کوتاهی درباره معماران و فضاهای شهری و غیره نمایش داده شده است. از جمله فیلم «عبدالعزیز فرمانفرمائیان»، «کامران دیبا»، «تعلیق»، «از حسینیه ارشاد تا باغ سفارت انگلیس»، «بلوچستان»، «گیلوا» و غیره.

صفحه ۲

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 121
  • شماره: 130
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: آذر و دی
  • دوره نشر: دوماهنامه
  • ناشر: معمار

مقالات پیشنهادی

 خداحافظ مدرسه

خداحافظ مدرسه

نجف دریابندری در ۱ شهریور سال ۱۳۰۸ در آبادان متولد شد. او مترجم، نویسنده و مقاله نویس بود. از نجف دریابندری آثار بی‌نظیری مانند مستطاب آشپزی، در عین حال، پیرمرد و دریا، گور به گور، قدرت، خانه برناردا آلبا، بازمانده روز و... به جای مانده است. وی جایزه‌ی تورنتون وایلدر دانشگاه کلمبیا را به سبب ترجمه‌ آثار ادبی آمریکایی دریافت کرد. دریابندری در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ برای همیشه چشم از جهان فروبست. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله معمار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..