لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم کاو (۱۵)

«پی.تی اندرسون» از فیلم‌سازی می‌گوید
گفت وگوی فیلم ساز به بهانه لیکریش پیتزا

پل توماس اندرسون، وقایع نگار قلب تاریک آمریکا در فیلم‌هایی مانند «خون به پا خواهد شده و مهمانی‌هایی که تا نزدیک سپیده‌دم در «شب‌های عیاشی» طول می‌کشند. آدم سحرخیزی است. او ساعت ۵ صبح بیدار می‌شود و تا ۹ و ۹:۳۰ در تخت‌خواب می‌ماند، اگر مشغول نوشتن فیلمنامه باشد قبل از خورشید بیدار می‌شود، فیلم می‌بیند یا چند ساعتی با خودش خلوت می‌کند قبل از اینکه چهار فرزندی که از مایا رودولف دارد بیدار شوند. اندرسون در مصاحبه با خبرنگار ورایتی درباره فیلم جدیدش «لیکریش پیتزا»، با داستانی دلنشین درباره بزرگ‌شدن در دره سن فرناندو، گفت: «این زمان آرامش من است. من چندین خواهر و برادر دارم، و تنها زمانی که می‌توانستم تنها باشم، این بود که قبل از دیگران بیدار شوم. تنها مشکل این است که تا ساعت یک شما به هدر می‌رود». اندرسون هیجان‌زده اما نگران است که درباره فیلم جدیدش، نهمین فیلم بلند و احتمالا لطیف‌ترین و خوشبینانه‌ترین فیلم دوران حرفه‌ای‌اش صحبت کند. او اعتراف می‌کند: «هنوز درست نمی‌دانم چی باید راجع بهش بگم».

صفحه ۵۲

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 128
  • شماره: 15
  • سال انتشار: 1401
  • ماه انتشار: خرداد
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم کاو

مقالات پیشنهادی

 هجرت در مکان سکونت در زبان

هجرت در مکان سکونت در زبان

جومپا لاهیری در لندن به دنیا آمد و سه ساله بود که خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کردند. مادر جومپا اما پس از دوبار مهاجرت، حاضر به پذیرفتن فرهنگ ینگۀ دنیا نبود. با سرسختی در برابر کنار گذاشتن ساری، تغییر عادات غذایی و رفتاری مقاومت می‌کرد، برای مادر او، آمریکایی‌شدن و حتی شبیه آمریکایی‌ها شدن شکستی تمام عیار بود. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم کاو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..