لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم امروز (۲)

فیلمی درباره توهم 

گپی با داریوش مهرجویی، ۳۵ سال بعد

داریوش مهرجویی کم تن به مصاحبه می‌دهد. خیلی باید سرحال یا پر از غیط باشد که دعوتی برای گفت‌وگو را بپذیرد. یک بار زمان نمایش فیلم مهمان مامان، برای مصاحبه‌ای ناچار شدیم از دکتر شایگان، رفیق قدیمی‌اش و مانی حقیقی هم دعوت کنیم کنار همکارمان مجید اسلامی بنشینند تا استاد به وجد بیاید و در این دورهمی حرف بزند. برای گفت‌وگوی این شماره هم چندین بار قرار دیدار گذاشتیم اما اسـتاد نگران کرونا و واکسن بود و متاسفانه فشار خونش مرتب بالا می‌رفت و دچار سردرد و بی‌خوابی می‌شد. بی‌حوصله می‌شد و قرار ما به هم می‌خورد. اما بالاخره پیگیری‌هایم به نتیجه می‌رسد و استاد با وجود بی‌خوابی شب قبل و بیماری قبول می‌کند ساعتی با هم گپ بزنیم. البته همین شرایط باعث می‌شـود نتیجه کار در حد انتظارمان نباشد. حتی قرارمان با دخترش مونا برای عکاسی از پدر، تا مراحل نهایی پیش نرفت. ابتدا قرار بود گفت‌وگوی چند تن از همکاران مان با مهرجویی در سال ۱۳۶۶ پس از نمایش اجاره‌نشین‌ها در ماهنامه «فیلم» را جلوی روی مان بگذاریم، همان سـوال‌ها را مطرح و پاسخ‌های امروزش را جواب‌های سی وچند سال پیش او مقایسه کنیم، یک جور بازی‌گوشی ژورنالیستی که خودش هم مایل بود، اما حال استاد اجازه این بازی‌گوشـی را نداد و حاصل کار، گپی شد که شاید بخش‌هایی از آن آشنا به نظر برسد، اما به هر حال پرونده سی و پنج سالگی اجاره‌نشین‌ها باید حاوی حرف‌های تازه‌ای از سازنده‌اش هم می‌بود.

عباس یاری

صفحه ۹

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 160
  • شماره: 2
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: تیر
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم امروز

مقالات پیشنهادی

 هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

«من اینک به ضد تو هستم و در میان تو به نظر امت‌ها داوری خواهم نمود. و با تو به سبب جمیع رجاساتت کاری خواهم کرد که پیش از این نکرده باشم و مثل آنها هم دیگر نخواهم کرد. بنابراین پدران در میان تو پسران را خواهند خورد و پسران پدارنشان را و بر تو داوری‌ها نموده، تما بقیت را به‌سوی هر باد پراکنده خواهم ساخت بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..