× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله فیلم امروز (۲)

فیلمی درباره توهم 

گپی با داریوش مهرجویی، ۳۵ سال بعد

داریوش مهرجویی کم تن به مصاحبه می‌دهد. خیلی باید سرحال یا پر از غیط باشد که دعوتی برای گفت‌وگو را بپذیرد. یک بار زمان نمایش فیلم مهمان مامان، برای مصاحبه‌ای ناچار شدیم از دکتر شایگان، رفیق قدیمی‌اش و مانی حقیقی هم دعوت کنیم کنار همکارمان مجید اسلامی بنشینند تا استاد به وجد بیاید و در این دورهمی حرف بزند. برای گفت‌وگوی این شماره هم چندین بار قرار دیدار گذاشتیم اما اسـتاد نگران کرونا و واکسن بود و متاسفانه فشار خونش مرتب بالا می‌رفت و دچار سردرد و بی‌خوابی می‌شد. بی‌حوصله می‌شد و قرار ما به هم می‌خورد. اما بالاخره پیگیری‌هایم به نتیجه می‌رسد و استاد با وجود بی‌خوابی شب قبل و بیماری قبول می‌کند ساعتی با هم گپ بزنیم. البته همین شرایط باعث می‌شـود نتیجه کار در حد انتظارمان نباشد. حتی قرارمان با دخترش مونا برای عکاسی از پدر، تا مراحل نهایی پیش نرفت. ابتدا قرار بود گفت‌وگوی چند تن از همکاران مان با مهرجویی در سال ۱۳۶۶ پس از نمایش اجاره‌نشین‌ها در ماهنامه «فیلم» را جلوی روی مان بگذاریم، همان سـوال‌ها را مطرح و پاسخ‌های امروزش را جواب‌های سی وچند سال پیش او مقایسه کنیم، یک جور بازی‌گوشی ژورنالیستی که خودش هم مایل بود، اما حال استاد اجازه این بازی‌گوشـی را نداد و حاصل کار، گپی شد که شاید بخش‌هایی از آن آشنا به نظر برسد، اما به هر حال پرونده سی و پنج سالگی اجاره‌نشین‌ها باید حاوی حرف‌های تازه‌ای از سازنده‌اش هم می‌بود.

عباس یاری

صفحه ۹

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 160
  • شماره: 2
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: تیر
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: فیلم امروز

مقالات پیشنهادی

 جستارهایی در باب عشق

جستارهایی در باب عشق

«دیدن ورای آدم‌ها آسان است، ولی ما را به جایی نمی‌رساند.» به‌عبارت دیگر چه آسان و چه بی‌فایده در افراد عیب می‌یابیم. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله فیلم امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..