× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله شیوه (۷)

وقتی جون بائز انتخاب قطعات را برای آلبوم جدیدش آغاز کرد متوجه شد به لحاظ احساسی نزدیکی زیادی با این آثار دارد. او به مجلة رولینگ استون گفت: «]سال 2018[ آخرین سالِ فعالیت رسمی من در برگزاری تور است و این آلبوم هم در همین مسیر حرکت می‌کند. بنابراین احساسی در من وجود داشت که شاید نتوانم آن را به زبان آورم، اما بسیار نیرومند بود و به من می‌گفت زمان گذشتن و عبور کردن است.»

ماحصل این تلاش، یعنی آلبوم Whistle Down the Wind، تنها اثر بائز در یک دهه‌ی اخیر است که چکیده و به نوعی بازتاب تأثیرگذار زندگی بائز به‌عنوان یک خواننده، موزیسین و اکتیویست محسوب می‌شود. بائز مجموعه‌ای از قطعات جدید و بازخوانی شده را کنار هم گرد آورده است. قطعاتی که توسط ترانه‌سرایان مختلفی نوشته شده‌اند. از افسانه‌هایی مثل تام ویتز و مری چاپین کارپنتر گرفته تا هنرمندان مستقلی مثل آنتونی و جاش ریتر و همچنین خوانندگان کمتر شناخته‌شده‌ای مثل زوئی مالفرد، تیم اریکسن و الیزا گیلکایسن.

بائز، خواننده‌ی 77 ساله‌ی موسیقی فولک، می‌گوید: «این چیزی است که اتفاق افتاد و  عمد من در کار نبود. این آهنگ‌ها ]از وقتی خواندم‌شان[ مال خودم شدند و به همین شکل می‌فهمم که در مسیر درستی هستم.»

تهیه‌کننده‌ی این آلبوم، که دوم مارچ 2018 منتشر شد، جو هنری (تهیه‌کننده‌ی بانی ریت، بیلی برگ و الن توسانت) است و آلبوم طی چندین جلسه در استودیوی یونایتد ریکوردینگ لس‌آنجلس ضبط شد. اولین قطعه‌ی آلبوم که قطعه‌ی هم‌‌عنوان آلبوم هم است، از آلبوم ماشین استخوانی (1992)، دهمین آلبوم استودیویی تام ویتز، انتخاب شده است.

به تازگی با بائز گفت‌و‌گویی انجام داده‌ایم و درباره‌ی اتفاق‌های پیش‌رو و چالش او برای حفظ و نگهداری از صدایش صحبت کرده‌ایم. 

صفحه ۲۱۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 230
  • شماره: 7
  • سال انتشار: 1397
  • ماه انتشار: آبان-آذر
  • دوره نشر: دوماهنامه
  • ناشر: شیوه

مقالات پیشنهادی

 کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

ما خانه‌ها، کوچه‌ها، خیابان‌ها و آدم‌های زیادی را ترک گفتیم، اما اگر جرات مرور خاطرات‌شان را داشته باشیم، لحظة پرتپشِ لرزش و ریزش دل را حتماً تجربه کرده‌ایم. لحظة سکوت پرهیاهویی که با تبانی ذهن سمج و دل ناماندگار پدید می‌آید و بس...بارها با خودمان گفتیم اگر دل هم مثل چشم در داشت، می‌بستیم یا اگر بلد بودیم، ذهن را از خاطره‌ها و حافظة بویایی را از تمام عطرهای گذشته خلاص می‌کردیم. اما بدون این‌ها تنهایی‌مان را چگونه پر می‌کردیم؟ بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله شیوه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..