لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله شیوه (۷)

وقتی جون بائز انتخاب قطعات را برای آلبوم جدیدش آغاز کرد متوجه شد به لحاظ احساسی نزدیکی زیادی با این آثار دارد. او به مجلة رولینگ استون گفت: «]سال 2018[ آخرین سالِ فعالیت رسمی من در برگزاری تور است و این آلبوم هم در همین مسیر حرکت می‌کند. بنابراین احساسی در من وجود داشت که شاید نتوانم آن را به زبان آورم، اما بسیار نیرومند بود و به من می‌گفت زمان گذشتن و عبور کردن است.»

ماحصل این تلاش، یعنی آلبوم Whistle Down the Wind، تنها اثر بائز در یک دهه‌ی اخیر است که چکیده و به نوعی بازتاب تأثیرگذار زندگی بائز به‌عنوان یک خواننده، موزیسین و اکتیویست محسوب می‌شود. بائز مجموعه‌ای از قطعات جدید و بازخوانی شده را کنار هم گرد آورده است. قطعاتی که توسط ترانه‌سرایان مختلفی نوشته شده‌اند. از افسانه‌هایی مثل تام ویتز و مری چاپین کارپنتر گرفته تا هنرمندان مستقلی مثل آنتونی و جاش ریتر و همچنین خوانندگان کمتر شناخته‌شده‌ای مثل زوئی مالفرد، تیم اریکسن و الیزا گیلکایسن.

بائز، خواننده‌ی 77 ساله‌ی موسیقی فولک، می‌گوید: «این چیزی است که اتفاق افتاد و  عمد من در کار نبود. این آهنگ‌ها ]از وقتی خواندم‌شان[ مال خودم شدند و به همین شکل می‌فهمم که در مسیر درستی هستم.»

تهیه‌کننده‌ی این آلبوم، که دوم مارچ 2018 منتشر شد، جو هنری (تهیه‌کننده‌ی بانی ریت، بیلی برگ و الن توسانت) است و آلبوم طی چندین جلسه در استودیوی یونایتد ریکوردینگ لس‌آنجلس ضبط شد. اولین قطعه‌ی آلبوم که قطعه‌ی هم‌‌عنوان آلبوم هم است، از آلبوم ماشین استخوانی (1992)، دهمین آلبوم استودیویی تام ویتز، انتخاب شده است.

به تازگی با بائز گفت‌و‌گویی انجام داده‌ایم و درباره‌ی اتفاق‌های پیش‌رو و چالش او برای حفظ و نگهداری از صدایش صحبت کرده‌ایم. 

صفحه ۲۱۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 230
  • شماره: 7
  • سال انتشار: 1397
  • ماه انتشار: آبان-آذر
  • دوره نشر: دوماهنامه
  • ناشر: شیوه

مقالات پیشنهادی

 پروژه شادی

پروژه شادی

دو راهکار مهمی که بیش از همه کمک می‌کرد به خواب بروم، راهکارهایی بود که خودم ابداع کرده بودم. اول این‌که، سعی می‌کردم پیش از آن که زمان خواب فرا برسد، برای رفتن به رختخواب آماده شوم. گاهی اوقات تا دیروقت بیدار می‌ماندم، چون آنقدر خسته بودم که نمی‌توانستم لنزهایم را دربیاورم، عینک زدن هم برایم مانند آن بود که روی قفس طوطی را بپوشانند. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله شیوه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..