× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله تجارت فردا (۴۳۰)

پایان رجز
ترکیه به کدام سو می رود؟

نوسازی و توسعه ترکیه بیشتر از همه مدیون تلاشهای سه نفر است؛ کمال مصطفی آتاتورک، تورگوت اوزال و رجب طیب اردوغان آتاتورک در نوسازی جامعه سنتی ترکیه نقش اساسی داشت، اوزال موفق شد نیروهای مخالف و متخاصم ترکیه را حول بازار آزاد و باز شدن درهای ترکیه متحد کند و اردوغان موفق شد ترکیه را در مسیر توسعه قرار دهد. اما اردوغان یک تفاوت مهم با اوزال و آتاتورک دارد، خودش در حال نابود کردن دستاوردهای خودش است. برای سالهای طولانی،رجب طیب اردوغان یکی از بهترین مثال ها برای سیاستمدار موفق در میان کشورهای در حال توسعه بود. اقتصاددانان وقتی می خواستند مثالی موفق از فرآیند توسعه را نشان دهند،انگشت اشاره را به سمت ترکیه می گرفتند. اما این کشور در سالهای گذشته سیاستهای نادرستی در روابط بین الملل در پیش گرفته است. اردوغان که رؤیای بازسازی امپراطوری عثمانی را در سـر دارد،به واسـطه دخالتهای نادرست در منازعات منطقه ای، کشورش را وارد یک بحران جدی کرده است. رفتارهای عصبی و تند رئیس جمهوری ترکیه در برابر منتقدان داخلی و دیپلماتها و دخالتهای این کشور در مسائل کشورهای منطقه، باعث تضعیف جایگاه آقای اردوغان و کاهش محبوبیت او شده است.

صفحه ۳۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


سعدی
۱۴۰۰/۰۸/۲۹
سلام لطفا شماره های 431 و 432 مجله تجارت فردا را اضاف کنید با تشکر
  • تعداد صفحات: 104
  • شماره: 430
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: آبان
  • دوره نشر: هفته‌نامه
  • ناشر: تجارت فردا

مقالات پیشنهادی

 واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

فهم ایده «نظم خیالی» برای انسان‌ها دشوار است چون مسلّم می‌دانند که دو نوع واقعیت داریم: واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی. در عالَمِ واقعیت عینی، وجود چیزها مستقل از باورها و احساسات ماست. مثلا نیروی جاذبه واقعیتی عینی است. مدت‌ها قبل از نیوتن وجود داشت و بر کسانی که به آن باور ندارند همان‌قدر تاثیر می‌گذارد که بر باورمندان به آن. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله تجارت فردا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..