× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله تجارت فردا (۴۲۹)

حمله سایبری به پمپ بنزین
ضرورت بررسی امنیت سایبری زیرساخت‌های کشور

اوضاع و شرایطی که هفته گذشته برای ساعاتی بر بخش‌هایی از کشور حاکم شد، نتیجه اتفاقی بود که درا ادامه «حمله سایبری» عنوان شد؛ حمله‌ای که هدفش بنابر آنچه پایگاه اطلاع رسانی نورنیوز اعلام کرد، «سامانه سوخت گیری در پمپ بنزین‌ها» بود. نورنیوز بعضاً در ادبیات غیررسمی سیاسی-رسانه‌ای به عنوان پایگاه خبری نزدیک به شورای عالی امنیت ملی شناخته می‌شود. آن‌طور که نورنیوز و متعاقبا شبکه خبر و دیگر منابع خبری رسمی در گزارش‌های خود اعلام کردند، اختلال ایجاد شده در سامانه سوخت گیری در پمپ بنزین‌ها که موجب بروز مشکل در روند سوخت گیری خودروها شده ناشی از حمله سایبری بوده است. این گزارش در ادامه آورده بود: «کارشناسان فنی در حال رفع مشکل ایجاد شده هستند و به زودی روند سوخت‌گیری در پمپ بنزین ها به حالت عادی برخواهد گشت.»

صفحه ۱۲


حکم سیف
چرا پیامد حکم قضایی علیه رئیس کل بانک مرکزی مطلوب نیست؟

بعد از حدود سه سال انتشار اخبار مختلف و حاشیه‌های فراوان در مورد پرونده قضایی رئیس کل سابق بانک مرکزی و معاون ارزی‌اش توسط سخنگوی قوه قضائیه اعلام شد تا فعلا این پرونده بسته شود. بر این اساس ولی الله سیف، فرزند رضا، صادره از نهاوند و فاقد سابقه کیفری که از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ رئیس کل بانک مرکزی بود به اتهام اخلال در نظام ارزی و پولی کشور از طریق قاچاق عمده ارز به صورت شبکه‌ای و سازمان یافته به میزان ۱۵۹ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار و ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شـد.

رضا طهماسبی

صفحه ۱۸

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 104
  • شماره: 429
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: آبان
  • دوره نشر: هفته‌نامه
  • ناشر: تجارت فردا

مقالات پیشنهادی

 زمین بر پشت لاک پشت‌ها

زمین بر پشت لاک پشت‌ها

شاید با خودتون فکر کرده باشید که حل کردن یه معما باعث می‌شه اون موضوع براتون تموم شه و باعث می‌شه آسایش خاطر پیدا کنید، اما هیچ‌وقت این‌طوری نیست. حقیقت همیشه ناامیدکننده‌ست. تو گالری که داشتیم می‌چرخیدیم و دنبال مایکل می‌گشتیم، احساس نکردم به عروسک ماتریوشکای توپُر رسیدم. واقعاً هیچی درست نشده بود. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله تجارت فردا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..