لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله تجارت فردا (۴۲۹)

حمله سایبری به پمپ بنزین
ضرورت بررسی امنیت سایبری زیرساخت‌های کشور

اوضاع و شرایطی که هفته گذشته برای ساعاتی بر بخش‌هایی از کشور حاکم شد، نتیجه اتفاقی بود که درا ادامه «حمله سایبری» عنوان شد؛ حمله‌ای که هدفش بنابر آنچه پایگاه اطلاع رسانی نورنیوز اعلام کرد، «سامانه سوخت گیری در پمپ بنزین‌ها» بود. نورنیوز بعضاً در ادبیات غیررسمی سیاسی-رسانه‌ای به عنوان پایگاه خبری نزدیک به شورای عالی امنیت ملی شناخته می‌شود. آن‌طور که نورنیوز و متعاقبا شبکه خبر و دیگر منابع خبری رسمی در گزارش‌های خود اعلام کردند، اختلال ایجاد شده در سامانه سوخت گیری در پمپ بنزین‌ها که موجب بروز مشکل در روند سوخت گیری خودروها شده ناشی از حمله سایبری بوده است. این گزارش در ادامه آورده بود: «کارشناسان فنی در حال رفع مشکل ایجاد شده هستند و به زودی روند سوخت‌گیری در پمپ بنزین ها به حالت عادی برخواهد گشت.»

صفحه ۱۲


حکم سیف
چرا پیامد حکم قضایی علیه رئیس کل بانک مرکزی مطلوب نیست؟

بعد از حدود سه سال انتشار اخبار مختلف و حاشیه‌های فراوان در مورد پرونده قضایی رئیس کل سابق بانک مرکزی و معاون ارزی‌اش توسط سخنگوی قوه قضائیه اعلام شد تا فعلا این پرونده بسته شود. بر این اساس ولی الله سیف، فرزند رضا، صادره از نهاوند و فاقد سابقه کیفری که از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ رئیس کل بانک مرکزی بود به اتهام اخلال در نظام ارزی و پولی کشور از طریق قاچاق عمده ارز به صورت شبکه‌ای و سازمان یافته به میزان ۱۵۹ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار و ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شـد.

رضا طهماسبی

صفحه ۱۸

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 104
  • شماره: 429
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: آبان
  • دوره نشر: هفته‌نامه
  • ناشر: تجارت فردا

مقالات پیشنهادی

 خداحافظ گاری کوپر

خداحافظ گاری کوپر

وقتی دیدید یواش یواش می‌خواهید دختری را برای همیشه در بغل داشته باشید بدانید که وقتش رسیده که جا خالی کنید! من درسی ندارم به شما بدم اما این را از من داشته باشید: عشق دروغ نیست، چیز وحشت آوری نیست! به خلاف آنچه می‌گویند به فیلم‌های ترسناک هم شباهت ندارد. حقیقت دارد قشنگ غرق‌تان می‌کند ...
 بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله تجارت فردا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..