لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله تجارت فردا (۴۰۳)

گمشده ای به نام دوراندیشی

بازار سرمایه چگونه می‌تواند از شرایط سخت فعلی عبور کند؟

بازار سرمایه در طول یک سال گذشته مسائل و مشکلات گوناگونی را پشت سرگذاشته و به سبب ناملایمات متعددی که در طول این مدت شاهد بوده٬ هم اکنون با رکودی عمیق مواجه است. در طول این مدت اگر چه سعی شده تا مشکلات به وجود آمده در بورس را با تعابیر گوناگون حل کرد با این حال به دلیل آنکه بیشتر این تصمیمات به دور از نگاهی همه جانبه و کارشناسانه بوده‌اند. نه تنها موفق به کاستن دردهای موجود در این بازار نشده‌اند بلکه با محدود کردن حلقه آزادی عمل سرمایه گذاران اعم از حقیقی و حقوقی و تهدید جدی نقدشوندگی بازار به مثابه یکی از بزرگ‌ترین ریسک‌های بازار سرمایه، پر موانع پیش روی بازار سرمایه برای برون رفت از رکود افزوده‌اند. همین امر سبب شده تا هم چرایی موفق نبودن تلاش‌ها برای بهبود شرایط بازار و سهام مورد توجه باشد و هم اینکه راهکارها برای بهبود وضعیت در این بازار، بیش از پیش در معرض گمانه زنی و کارشناسی ذی نفعان ریز و درشت بازار سرمایه قرار بگیرد. تمامی این شرایط سبب شده تا مهدی امینی کارشناس بازار سرمایه بر این باور باشد که سازمان بورس و اوراق بهادار برای برون رفت از شرایط موجود نیازمند نگاهی بلندمدت به بازار سرمایه و تداوم تدابیری همچون بازار گردانی و حمایت از ابزارهای متداول در کنار معاملات نقد است. مطابق با آنچه او می‌گوید در صورتی که موانع فعلی پیش روی بازار سهام برداشته نشود ممکن است در سالهای آینده این چرخه تکراری همچنان به زیست خود ادامه دهد.

صفحه ۵۴

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 100
  • شماره: 403
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: اردیبهشت
  • دوره نشر: هفته‌نامه
  • ناشر: تجارت فردا

مقالات پیشنهادی

 هایکو شعر ژاپنی از آغاز تا امروز

هایکو شعر ژاپنی از آغاز تا امروز

«در این لحظه نه چیزی هست که به هستی درآید و نه در آن چیزی هست که از هستی رهایی یابد، پس زاد و مرگی نیست که پایان یابد. از این رو، لحظه‌ی حال، آرامش مطلق [نیروانه] است. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله تجارت فردا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..