× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

100 راز ساده ی موفقیت در كسب و كار

نویسنده: دیوید نیون

خوش‌خلقی توجه مردم را جلب می‌کند و به آن‌ها آرامش می‌دهد. بدیهی است که اختلاف بزرگی بین خوش‌خلقی و بدخلقی وجود دارد. بدخلق‌ها مداوم در حال حمله به عقاید و رفتار دیگران هستند و همیشه روی حرکاتی که چندان خوشایندشان نیست تمرکز می‌کنند. ایشان درگیر این‌گونه کارهای ابلهانه هستند و اگر گه‌گاه از آن‌ها خوش‌خلقی دیده شود، به منزله‌ی شوخی و طنز قلمداد می‌شود.

لوئیز زیکفرید با روش کامپیوتر از طریق ایمیل، یک تجارت چندمیلیونی را اداره می‌کند. او از ابتدای فعالیتش رفتاری مثبت و خلق‌وخویی خوش داشت. لوئیز می‌گوید اگر جذاب و خوشمزه باشید کارتان را بهتر انجام می‌دهید. اشخاص سرد و بی‌‌روح جذاب نیستند و تحمل آنها مشکل است. لوئیز آن‌هایی را که دنبال کار می‌گردند کمک می‌کند و تلاش می‌کند که آن‌ها شغل مورد نظرشان را پیدا کنند. او معتقد است که مردم فقط در صورتی کارشان را خوب انجام می‌دهند که آن را دوست داشته باشند و این مساله زمانی به حقیقت می‌پیوندد که مطمئن شویم در آن کار مقداری هم تفریح و سرگرمی وجود دارد.

روحیه‌ی بدخلقی موجود در محله کار به سایر همکاران هم سرایت می‌کند. 41 درصد از مردم معتقدند که بدخلقی سبب ایجاد فاصله بین همکاران می‌شود و این در حالی است که خوش‌خلقی به میزان 5درصد احساس رضایت از شغل را افزایش می‌دهد.

صفحه 100


قیمت: 14,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سرخ سفید

سرخ سفید

در باب تمرکز هزاران پند و نصیحت و مقاله و مستندِ علمی و غیرعلمی در جهان وجود دارد... این‌که ذهن را از گشادی خارج و وادارش کنیم تصویر بسازد و به‌خاطر بیاورد و گاهی هم خودش را خالی کند از تمامِ جهان... کار بزرگ ذهن فراموش کردن است نه به یاد آورد... کارمندِ دون‌پایه‌ی اداره‌ی آمار تمرکز می‌کند و سعی تا یادش برود نویسنده‌ی رمان‌های زرد است... بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 فرار از اردوگاه 14

فرار از اردوگاه 14

ناموجود
 عشق روی پیاده رو

عشق روی پیاده رو

12,000 تومان
 تصادف شبانه

تصادف شبانه

20,000 تومان
 شرورترین دختر مدرسه

شرورترین دختر مدرسه

17,000 تومانSome text some message..