× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

100 راز ساده ی موفقیت در كسب و كار

نویسنده:
دیوید نیون

خوش‌خلقی توجه مردم را جلب می‌کند و به آن‌ها آرامش می‌دهد. بدیهی است که اختلاف بزرگی بین خوش‌خلقی و بدخلقی وجود دارد. بدخلق‌ها مداوم در حال حمله به عقاید و رفتار دیگران هستند و همیشه روی حرکاتی که چندان خوشایندشان نیست تمرکز می‌کنند. ایشان درگیر این‌گونه کارهای ابلهانه هستند و اگر گه‌گاه از آن‌ها خوش‌خلقی دیده شود، به منزله‌ی شوخی و طنز قلمداد می‌شود.

لوئیز زیکفرید با روش کامپیوتر از طریق ایمیل، یک تجارت چندمیلیونی را اداره می‌کند. او از ابتدای فعالیتش رفتاری مثبت و خلق‌وخویی خوش داشت. لوئیز می‌گوید اگر جذاب و خوشمزه باشید کارتان را بهتر انجام می‌دهید. اشخاص سرد و بی‌‌روح جذاب نیستند و تحمل آنها مشکل است. لوئیز آن‌هایی را که دنبال کار می‌گردند کمک می‌کند و تلاش می‌کند که آن‌ها شغل مورد نظرشان را پیدا کنند. او معتقد است که مردم فقط در صورتی کارشان را خوب انجام می‌دهند که آن را دوست داشته باشند و این مساله زمانی به حقیقت می‌پیوندد که مطمئن شویم در آن کار مقداری هم تفریح و سرگرمی وجود دارد.

روحیه‌ی بدخلقی موجود در محله کار به سایر همکاران هم سرایت می‌کند. 41 درصد از مردم معتقدند که بدخلقی سبب ایجاد فاصله بین همکاران می‌شود و این در حالی است که خوش‌خلقی به میزان 5درصد احساس رضایت از شغل را افزایش می‌دهد.

صفحه 100


افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سلوک

سلوک

 پس من چه میزان حرف زده‌ام و حرف می‌زنم و حرف می‌زنم بی‌آن‌که دیگری – یا خودم حتی – صدای نفس‌هایم را بشنود و بشنوم؟ حالا باز هم سکوت و سکوت و سکوت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات سیته
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی احمد روستا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..