لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

گذری در ادبیات کودکان

نویسنده:
توران میرهادی
لیلی ایمن
مهدخت صنعتی

اواخر قرن نوزدهم و شروع قرن بیستم زمان جدایی ادبیات ایالات متحدة آمریکاست از ادبیات انگلستان. پایه‌گذاران این جدایی نویسندگانی چون مارک تواین و لوییزا می‌آلکات بوده‌اند. این‌ها معتقد بودند که مردم آمریکا و به‌خصوص نسل جوان آن احتیاج به ادبیاتی دارد که مخصوص همین مردم باشد و به زندگی و مسائل آن از دریچة چشم یک آمریکایی بنگرد. به همین دلیل دوش به دوش ترجمه‌های آثار اروپایی، جمع‌آوری داستان‌های بومی آمریکایی و نوشتن کتاب‌های خاص کودکان و نوجوانان در آمریکا رونق گرفت. کتاب‌های تصویری که اصولاً در فرانسه متولد شده بودند، از پشتیبانی مالی ایالات‌متحده برخوردار شدند و به‌صورت پدیده‌ای عظیم و قابل‌توجه در جهان تعلیم وتربیت کودکان درآمدند. باید به‌خاطر داشته باشیم که فلسفة دیویی معتقد به آزادی در تجربه است. معتقد است که باید فرصت‌های متنوع تجربه کردن را برای طفل به‌وجود آورد و گذاشت تا خود با آزمایش‌های متعدد راه لازم را بیابد. این فلسفه در عالم کتاب تأثیر بسیار داشت و باعث شد، کتاب‌های کودکان و نوجوانان در هر موضوع و مطلبی نوشته و منتشر گردد. تجربه‌های متنوع زندگی نویسندگان با ثروت ناشران به هم پیوست و سیل کتاب و مطالب خواندنی را به سوی دنیای کودکان و نوجوانان جاری ساخت.

صفحه ۲۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جنایت سینمایی در دل ادبیات

جنایت سینمایی در دل ادبیات

معمای آرومونت، مجموعه‌ای از داستان‌های جذاب جنایی و دلهره‌آوری است که با چاشنی طنزی تلخ خواننده را میخکوب خود می‌کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگنامه کودکان و نوجوانان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم توران میرهادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..