لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

کشتن مرغ مینا

نویسنده:
هارپر لی

از کلاس دوم خوشم نمی‌آمد؛ اما جيم اطمینان می‌داد که با گذشت زمان مدرسه برایم جالب خواهد شد. برای او هم، ابتدا، مدرسه خوشایند نبود و تنها از کلاس ششم آدم با چیزهایی که ارزش یاد گرفتن داشت سروکار پیدا می‌کرد. کلاس ششم از همان روز اول مطبوع طبع او واقع شده بود: تاریخ تمدن مصر قدیم را به اختصار مرور می‌کرد، چیزی که من اصلاً از آن سردرنمی آوردم و مدام در حالی که یکی از بازوها را به جلو و دیگری را به عقب دراز کرده، پاها را پشت یکدیگر قرار می‌داد، راه رفتن بخصوصی را تمرین می‌کرد. می‌گفت مصری‌های قدیم این طور راه می‌رفته‌اند. من عقیده داشتم که با این ترتیب آن‌ها نمی‌توانستند برای انجام هیچ کاری مجال پیدا کنند، ولی جیم تذکر داد که آنچه آن‌ها انجام داده‌اند از همة آنچه امریکا تاکنون کرده بیشتر است. مصری‌ها چیزهای مهمی از قبیل کاغذ توالت و مومیایی ابدی را اختراع کرده‌اند و اگر آن‌ها این کارها را نکرده بودند، حالا ما کجا بودیم؟ من عقیدة اتیکوس را در این باره پرسیدم و او گفت اگر به جای کاغذ توالت فقط بگوییم کاغذ و صفت ابدی را هم از دنبال مومیایی حذف کنیم، به حقیقت دست خواهیم یافت. 

صفحه ۷۹

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 کشتن مرغ مینا گناه است

کشتن مرغ مینا گناه است

داستان دست شکسته‌ی پسربچه‌ای که در آخر به مذمت نژادپرستی و بی‌عدالتی ختم می‌شود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات علمی و فرهنگی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..