لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

کتاب مرگ

نویسنده:
جولین بارنز

مرگی که با رستاخيز همراه است: یک «تراژدی با پایان خوش» نهایی است. این عبارت بطور معمول موجب مباهات یکی از کارگردان‌های هالیوود است که به‌نظر می‌رسد منبع تمام شوخی‌هاست؛ با این حال، من اولین‌بار در کتاب شرح زندگی ادیت وارتون، نگاهی به گذشته، با آن مواجه شدم. در آنجا او این شوخی را با دوست رمان‌نویسش ویلیام دین هاولز در میان می‌گذارد، کسی که پس از اولین شبی که حضار از اقتباس نمایشی از خانه‌ی شادمانی استقبال نکردند، او را دلداری داد. پس این عبارت باید به سال ۱۹۰۶ بازگردد، پیش از آنکه کارگردان‌های تمام این فیلم‌ها شروع به ساخت این مسخره‌بازی‌ها کنند.

صفحه ۴۴

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اندوه بهای شجاعت عاشقان

اندوه بهای شجاعت عاشقان

کتاب عکاسی، بالن‌سواری، عشق و اندوه نوشته‌ی جولین بارنز، نویسنده‌ی انگلیسی، کتابی عاشقانه است که درباره‌ی عشق، مرگ و اندوه سخن می‌گوید. بارنز این کتاب را به یاد همسرش چهار سال بعد ازفوتش منتشر می‌کند. او در این کتاب درباره‌ی رفتارها و باورهای همسرش سخنی نمی‌گوید، در واقع  رنج، اندوه و حس پوچی که خودش بعد از مرگ همسرش تجربه کرده را شرح می‌دهد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات کتاب ترانه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جولین بارنز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..