× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

کتاب فروشی سر نبش

نویسنده:
جنی کولگن

یک روز زیبای دیگر بود، که نینا اصلا انتظارش را نداشت. انگار آسمان را تازه شسته بودند؛ آبی مثل استودیوهای تلویزیونی، با ابرهای قلمبه‌ای که از یک سو به سوی دیگر می‌رفتند. با خودش فکر کرد مسخره است که به نسبت روستاهای زیادی که در بریتانیا هست، چه وقت کمی را در آنها صرف کرده. زیر پایش همیشه سیمان بوده ـ به ندرت پایش را از پیاده رو بیرون می گذاشت ـ و انگار آسمان را تیرهای چراغ برق و ساختمانهای بلند، که هر هفته در برمینگام سبز می‌شدند، محاصره کرده بودند.

به دوروبر نگاه کرد. آفتاب از میان درختان بر شیارهای مزارع می‌تابید. آن طرف جاده انبوه گل‌های زرد رنگ کلزا مثل دریاچه‌هایی بزرگ می‌درخشید. تراکتوری شادمانه عرض مزرعه‌ای را طی می‌کرد، و پرندگان جلوی آن پرواز می‌کردند، درست مثل تصاویر کتاب‌های قدیمی کودکان درباره‌ی زندگی در مزرعه. دست‌های گوسفند، انگار که انعکاس ابرهای بالای سر باشند، این سو و آنسو می‌رفتند، بالا و پایین می‌پریدند و در دشتی که مثل تصاویر سینمایی سبز بود، دم همدیگر را گاز می‌گرفتند. نینا در حالی که نمی‌توانست لبخند نزند آنها را تماشا می‌کرد.

صفحه ۵۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 مهاجرت، کنده‌شدن از جا، جا کَن شدگی

مهاجرت، کنده‌شدن از جا، جا کَن شدگی

بر این پهنۀ خاک چیزی هست که به رغم ما ادامه می‌دهد، نفس بودن به راستی موکول به بودن ما نیست، و این خوب است، خوب است که جلوه‌های بودن را به غم و شادی ما نبسته‌اند، خوب است که غم ما، با استناد به قول شاعر «اگر غم را چو آتش دود بودی» دودی ندارد، تا جهان جاودانه تاریک بماند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات مرکز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..