× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم

نویسنده:
آلیور جیمز

رایحه چمن تازه کوتاه‌شده شما را یاد بهارهای دوران کودکی‌تان می‌اندازد و تصاویری از پدرتان را زنده می‌کند که خیس عرق، چمن‌های حیاط را با چمن‌زن کوتاه می‌کرد. آهنگی که از رادیو پخش می‌شود، شما را به زمانی می‌برد که نخستین‌بار محبوب‌تان را ملاقات کردید.

وقتی دارید نان تست را برش می‌زنید تا فرزندتان در زرده تخم‌مرغ عسلی‌اش بزند یاد مادرتان می‌‌افتید که روی هر باریکه نان فقط اندکی کره می‌مالید تا کره به همه برش‌های دیگر هم برسد.

خاطرات «آگاهانه» انواع مشترکی دارند؛ می‌دانیم که تجربیات زمان حال‌مان گاهی نشان از گذشته دارد؛ اما معمولا به طور کامل نمی‌‌دانیم که این تجربیات تا چه حد نشان از گذشته دارد. اساسا شیوه مراقبت از ما در سال‌های نخستین کودکی همواره بر احساس و واکنش امروز ما تاثیر دارد. اصلی‌ترین راه برای دستیابی به سلامت عاطفی داشتن بینش و بصیرت لازم در شناسایی الگوهای اولیه‌ای است که به سلامت عاطفی‌مان آسیب می‌رسانند و نیز پرورش الگوهایی است که این سلامت را تقویت می‌‌کنند. 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شافاک: کاش نویسندۀ رمان‌های ترسناک گوتیک بودم

شافاک: کاش نویسندۀ رمان‌های ترسناک گوتیک بودم

الیف شافاک: «اگر نویسندۀ رمان‌های ترسناک گوتیک بودم -که همیشه از خواندن آنها لذت برده‌ام- ترجیح می‌دادم در میانۀ قرن نوزدهم و در انگلستان یا جای دیگری، شاید در بوستون، زندگی کنم. اواخر دهۀ نوزدهم روسیه هم دورۀ باشکوهی بود. اما به نظرم برای نویسندگان زن، زمانۀ ما یکی از بهترین‌هاست.» بیشتر بخوان
 سیزده به در

سیزده به در

روز سیزدهم نوروز را سیزده به در می‌نامند و مردم در این روز به دامان طبیعت می‎‌روند تا بتوانند از نحسی روز سیزده نجات پیدا کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات هنوز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سما قرایی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..