لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

پرواز را به خاطر بسپار

نویسنده:
یرزی کازینسکی

از پشت گورستان سروکلة دسته‌ای از زنها با بیل و کلنگ به دست پیدا شد. این گروه به وسیلة چند زن جوان رهبری می‌شدند که فریاد می‌کشیدند و دست‌هایشان را تکان می‌دادند. چوپان‌ها شلوارهایشان را بالا کشیدند، ولی فرار نکردند، در عوض لودميلا خله را که عاجزانه تقلا می‌کرد نگه داشتند.

سگ به قلادهاش فشار می‌آورد و کمی غرید. ولی طناب کلفت شل نمی‌شد. زن‌ها نزدیک‌تر شدند. من در جای امنی نزدیک دیوار گورستان نشستم. تنها آن موقع بود که متوجه لخ شدم که توی چراگاه می‌دوید.

احتمالاً به ده برگشته بود و از ماوقع باخبر شده بود. حالا دیگر زن‌ها کاملاً نزدیک شده بودند. قبل از اینکه لودميلا خله فرصت بلند شدن پیدا کند، آخرین مرد از دیوار گورستان فرار کرد. زن‌ها او را گرفتند. لخ هنوز خیلی دور بود. خسته شده بود، مجبور شد یواش‌تر بدود. تلوتلو می‌خورد و چند دفعه نزدیک بود زمین بخورد.

صفحه ۷۳

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شخصیت‌های داستانی اسیر در بند داغ ننگ

شخصیت‌های داستانی اسیر در بند داغ ننگ

انگ اجتماعی وقتی ایجاد می‌شود که یک فرد نه بر اساس ویژگی‌های شخصیتی‌اش، بلکه بر اساس قومیت، موقعیت یا بیماری‌‌ای قضاوت شود که با آن دست و پنجه نرم می‌کند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نگاه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..