لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

پرنده ی آبی

نویسنده:
موریس مترلینک

موریس مترلینک در ۱۸۶۲ در شهر گان (بلژیک) به دنیا آمده. با وجود اینکه اصلا بلژیکی است ولی از آنجا که تحصیلات و مطالعات خود را در فرانسه به پایان رسانده و کتاب‌های خود را نیز در آنجا نوشته است اغلب او را فرانسوی ‌می‌دانند. موریس مترلینک در شیوه‌ی نویسندگی طرفدار و تابع دبستان سمبلیسم است و تمام کتاب‌های او به همین شیوه است؛ حتی در نوشته‌های خود در پیروی از این شیوه زیاده‌روی می‌کند٬ و پیس‌هایی که برای تئاتر نوشته است گاهی دارای علامات و اشارات اسرارآمیز٬ مبهم و پیچیده می‌باشند. ولی موضوع آثار او هميشه بدیع و بکر است٬ و ابتکار او در این است که سعی می‌کندِ  خاطرات و آشفتگی‌های درونی, احساسات مبهم و پیچیده و تقریبا غیرقابل توصیف بشری را وصف کند٬ و عوامل نامرئی و اسرارآمیز روحی را جلوه‌گر نماید.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 داستان زندگی مردم معمولی

داستان زندگی مردم معمولی

مجموعه داستان کوتاه بانو و سگ ملوس کتابی است متشکل از یازده داستان کوتاه که جزو برترین آثار او و ادبیات روسیه هستند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عبدالحسین نوشین
مشاهده همه arrow iconSome text some message..