× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

پاک سازی آگاهی

نویسنده:
دبی فورد

آرزو جرقه‌ای‌ست که شعله جانتان را می‌افروزد و خلاقیت درونی، تخیل و بینش شما را روشن می‌کند. نیرویی برانگیزنده است که آن بلندپروازی و انرژی را به شما می‌دهد تا استعدادهای بی‌همتایتان را با جهان سهیم شوید. آرزوهای جانتان از بدو تولد با شما بوده‌اند. این آرزوها درون یک صندوقچه مانند گنجی از امکانات نهفته هستند و با شماست که آنها را طی بزرگ شدن و تبدیل شدن به آن کسی که قرار است باشید، بیابید. اما پیش از آن که بتوانید این نیروی قدرتمند را مهار سازید، باید آرزوی نهفته در ژرف‌ترین نقطه قلبتان را ابراز کنید. شاید شما هم یکی از آن بی‌شمار کسانی باشید که اجازه نداده‌اید درد آرزوهایتان را احساس کنید؛ یا به این دلیل که از خودخواهانه بودن برخی آرزوهایتان خجالت می‌کشید یا به این دلیل که از ناامیدی و آزردگی نرسیدن به خواسته خود می‌ترسید. اما تا آرزوهای دلتان را با آغوش باز نپذیرید، تهی می‌مانید و از شور و شوق جانتان دور می‌افتید.

صفحه 83

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «بیدار شو و به پا خیز یا تا ابد فروافتاده بمان!»

«بیدار شو و به پا خیز یا تا ابد فروافتاده بمان!»

زنی از شرکت‌کنندگان دوره‌هایم، نمونه خوبی برای این اصل است. او گفت که در یک روز به‌دلیل سرعت بالا در رانندگی جریمه شد، بنزین اتومبیل او در پررفت‌و‌آمدترین ساعت روز و در یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های سان‌فرانسیسکو تمام شد و ضمن عبور از عرض خیابان، یکی از انگشتان پایش شکست. اما خوشبختانه از این تجربه دچار تفکر «منِ بی‌چاره» نشد، بلکه از خودش سوال کرد: «چه خبر است؟!» بی‌درنگ، شناختی در باره رابطه‌اش با زمان دریافت کرد. لازم بود آهسته‌تر پیش برود و سعی نکند در یک زمان در دو جا باشد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات کلک آزادگان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم دبی فورد
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرناز فرود
مشاهده همه arrow iconSome text some message..