لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

وجدان زنو

نویسنده:
ایتالو اسووو

خودم را برای این مبارزه آماده می کردم.حال دیگر می توانستم که آدلین می خواهد چه کسی باشم. برای یادآوردن تصمیماتی که در آن دوره گرفتم هیچ نیازی ندارم که خیلی به خودم فشار بیاورم، چون در زمان هایی نه چندان دور تصمیمات مشابهی گرفته ام و از طرفی تصمیمات آن دوره را روی کاغذ یادداشت کرده بودم که هنوزهم آن کاغذ ها را دارم.تصمیم گرفته بودم جدی تر باشم. مقصودم از جدی تر بودن این بود که دیگران داستان های مسخره ای را که باعث خندیدن آگوستای زشت و تحقیر آدلین زیبا می شد نقل نکنم. دومین تصمیم: باید هر روز صبح از ساعت هشت در دفتر کارم باشم (جایی که مدت ها بود پایم را آن جا نگذاشته بودم)، نه برای آن که در مورد حقوق و مسئولیت هایم با الیوی به مباحثه بپردازم؛ بلکه با او کار کنم تا قدری به امور وارد شوم و وقتی که مسئولیت هایم با الیوی به مباحثه بپردازم؛ بلکه با او کار کنم تا قدری به امور وارد شوم و وقتی که مسئولیت به دوشم می افتد آماده باشم.

صفحه 133 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


۱۴۰۰/۰۵/۰۱

مقالات پیشنهادی

 وجدان معذب زنو

وجدان معذب زنو

وجدان زنو روان و ساده است. هر داستان را سر راست تعریف می‌کند. اما با جلو‌ رفتن رمان، احساسات زنو همراه با موضوعات کتاب پیچیده می‌‌شود. پیچیدگی او را از پا در نمی‌آورد- اما بیش از پیش اطمینانی از معنا و درستی اعمالش ندارد تا جایی که به روانکاوش فکر می‌کند و به این نتیجه می‌رسد که تلاش دکتر برای درمان او اشتباه است و خاطره‌ها و تصاویری را می‌خواهد از ذهن زنو پاک کند که او آن‌ها را بسیار می‌ستاید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات بان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مرتضی کلانتریان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..