× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

همه دروغ می‌گویند

نویسنده: ست استیونز دیوید ویتس -

عامل دیگر دروغ گفتن به پیمایش‌ها تمایل شدیدمان به تحت‌تأثیر قرار دادن غریبه‌ای است که با ما مصاحبه می‌کند، البته اگر کسی باشد که با ما مصاحبه کند. تورانژو صحنه را چنین وصف می‌کند:« شخصی که شبیه خاله‌ی محبوبتان است وارد می‌شود... آیا دلتان می‌خواهد به خاله‌ی مورد علاقه‌تان بگویید ماه گذشته ماریجوانا کشیده‌اید»؟ آیا حاضرید اقرار کنید به دانشگاه قدیمی و دوست‌داشتنی‌تان هیچ کمک مالی‌ای نکرده‌اید؟

به همین دلیل، هرچه موقعیت غیرشخصی‌تر باشد مردم صداقت بیشتری خواهند داشت. برای بیرون کشیدن پاسخ‌های صادقانه پیمایش‌های اینترنتی از پیمایش‌‌های تلفنی بهترند، و پیمایش‌های تلفنی هم خودشان از پیمایش‌های حضوری بهترند. آدمها وقتی تنها هستند به چیزهای بیشتری اعتراف می‌کنند تا وقتی که اشخاص دیگری هم در اتاق باشند.

صفحه 120

قیمت: 45,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هفته‌ی چهل و چند

هفته‌ی چهل و چند

دیوار چین طولانی‌تر از چیزی بود که در عکس‌ها دیده بودم. شکوه و غم را یک‌جا ریخت توی دلم. میان طبیعت سبز و بکر راه خودش را باز کرده بود و رفته بود بالا. پایم را که روی اولین پله‌ی سنگی گذاشتم، سنگینی تاریخ انسانی‌اش آوار شد روی شانه‌هایم. دستم را گذاشتم روی شکمم. «شکوفه‌ی سیب، این‌جا رو یادت بمونه.» یادش نمی‌ماند. بعدها که دنیا می‌آمد و عقل‌رس می‌شد، باید می‌نشستم و دخترک یا پسرک را می‌نشاندم روی پاهایم. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 لحظه برخاستن

لحظه برخاستن

35,000 تومان
 فلسفه تنهایی

فلسفه تنهایی

35,000 تومان
 دروغ اراده آزاد

دروغ اراده آزاد

16,000 تومان
 نظر به درد دیگران

نظر به درد دیگران

25,000 تومانSome text some message..