× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

هزار و یک شب (2 جلدی)

نویسنده: عبداللطیف طسوجی تبریزی

پس ماجرای خویش بیان کردم بر احوال من گریان شد و گفت: من نیز دختر پادشاه جزیره آبنوسم. مرا به پسر عمم به زنی بدادند، در شب زفاف عفریتی مرا از کنار داماد بربود و بدین مکان بیاورد و فرش لطیف در خانه و همه گونه خوردنی در این‌جا آماده ساخت و به هر ده روزی یک شب بدین مقام آمده در کنار من می‌خسبد و به من آموخته است که اگر کاری روی دهد به این دو سطری که به قبه نوشته‌اند دست نهم. چون دست بر آن خط بنهم در حال عفریت پدید آید و اکنون چهار روز است که عفریت رفته پس از شش روز خواهد آمد. آیا سر آن داری که پنج روز در نزد من به سر ببری و یک روز پیش از آمدن عفریت بیرون روی؟ گفتم: آری، منت‌پذیر هستم.

پس پری روی فرحناک گشته بر پای خاست و مرا به گرمابه برده جامه برکند. من نیز جامه برکندم شربتی آورده به من بنوشاند، پس از آن طعام حاضر ‌آورده بخوریم و به حدیث در پیوستیم. پس از آن با من گفت زمانی بخسب و من بخفتم و چون بیدار شدم، دیدم پای من همی مالد. پس بنشستیم و به حدیث اندر شدیم. گفت: من بسی از تنهایی خویشتن ملول بودم، منت خدای را که تو را بدین‌جا رسانید.

هرگز اندیشه نکردم که تو با من باشی    چون به دست آمدی ای لقمه از حوصله بیش

باور از بخت ندارم که تو مهمان منی     خیمه سلطنت آنگاه و فضای درویش

صفحه 52

قیمت: 80,000 تومان
پاکت خرید
هزار و یک شب (2 جلدی)
هزار و یک شب (2 جلدی)

مقالات پیشنهادی

 سرخ سفید

سرخ سفید

در باب تمرکز هزاران پند و نصیحت و مقاله و مستندِ علمی و غیرعلمی در جهان وجود دارد... این‌که ذهن را از گشادی خارج و وادارش کنیم تصویر بسازد و به‌خاطر بیاورد و گاهی هم خودش را خالی کند از تمامِ جهان... کار بزرگ ذهن فراموش کردن است نه به یاد آورد... کارمندِ دون‌پایه‌ی اداره‌ی آمار تمرکز می‌کند و سعی تا یادش برود نویسنده‌ی رمان‌های زرد است... بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 احتمالا گم شده ام

احتمالا گم شده ام

14,000 تومان
 رونالدو ظهور یک برنده

رونالدو ظهور یک برنده

10,000 تومان
 ارغنون

ارغنون

ناموجود
 بیوه كشی

بیوه كشی

23,000 تومانSome text some message..