لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نقطه ی ضعف

نویسنده:
آنتونیس ساماراکیس

نقطه‌ی ضعف، بی‌آنکه آشفته و درهم برهم باشد، سرشار از پیچیدگی است، و در آن از فرم و تکنیک جدیدترین هنرهای معاصر استفاده شده است: شکستگی و پراکندگی نقاشی‌های کوبیست‌ها، راز و رمز فیلم‌های آلن رنه، قطع زمان حال و برگشت به گذشته و تداخل نقش شخصیت‌های فیلم های اینگمار برگمن (پرسونا)، دلهره و وحشت و بی‌خبری از آنچه اتفاق خواهـد افتاد فیلم‌های هیچکاک، تعهد در قبال آنچه اصالت دارد و برحق است نوشته‌های سارتر، طغيان سيزيف واركامو، مكالمه‌ی ساده و بی‌پیرایه‌ی رمان‌های همینگوی، عقاید و نظریه‌هایی که با هم ارتباط ندارند و افسانه‌های علمی فیلم‌های ژان لوک گدار (آلفاویل)، طنز جاودانی و همیشه تازه‌ی ولتر. نقطه ضعف اثر اصیلی است که هیئت داوران دوازده تن، به حق به آن جایزه داده است. ساماراکیس برنده جایزه‌ی بزرگ ملی رمان، برای مجموعه‌ی آثار خود، نیز هست؛ او در یونان از محبوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. در خارج از یونان نیز شهرتی بسیار دارد و آثارش به بیست زبان مختلف ترجمه شده است. [...]

دندوپولس، Dedopoulos، منتقد ادبی در خصوص سامارا کیس می‌نویسد: «تنها آن اثر هنری که تمام تار و پودش از کشور و زمان خود مایه گرفته باشد می‌تواند آن کشور و آن زمان را به درستی بشناساند و اعتلا ببخشد.»

مقدمه مرتضی کلانتریان

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 وجدان معذب زنو

وجدان معذب زنو

وجدان زنو روان و ساده است. هر داستان را سر راست تعریف می‌کند. اما با جلو‌ رفتن رمان، احساسات زنو همراه با موضوعات کتاب پیچیده می‌‌شود. پیچیدگی او را از پا در نمی‌آورد- اما بیش از پیش اطمینانی از معنا و درستی اعمالش ندارد تا جایی که به روانکاوش فکر می‌کند و به این نتیجه می‌رسد که تلاش دکتر برای درمان او اشتباه است و خاطره‌ها و تصاویری را می‌خواهد از ذهن زنو پاک کند که او آن‌ها را بسیار می‌ستاید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مرتضی کلانتریان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..