لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نقش زور در روابط بین الملل

نویسنده:
آنتونیو کاسه سه

مادام دوستال در کتاب بسیار جالبش، درباره آلمان (۱۸۱۳)، وقتی که می‌خواهد اصول اساسی فلسفه كانت را برای خوانندگان فرانسوی تشریح کند، به ذکر لطیفه‌ای می‌پردازد: شاهزاده‌ای ناگزیر بود ریاضیات بیاموزد، اما وقتی می‌بیند یاد گرفتن ریاضیات به کار و مطالعه زیادی نیاز دارد ناراحت می‌شود، معلمش به او می‌گوید که برای یادگرفتن ریاضیات کار و مطالعه زیاد امری ضروری است «زیرا در امر ریاضیات راه آسان وجود ندارد». و مادام دو ستال به خواننده‌های فرانسوی «که دلایل زیادی داشتند که خودشان را شاهزاده حساب کنند» هشدار می‌دهد که برای درک ماوراء الطبیعه هم راه آسان وجود ندارد ـ آنگاه با وضوحی که مختص خود اوست به تشریح اصول اساسی فلسفه كانت می‌پردازد (البته با ساده کردن بیش از حد آن).

مقدمه

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 وجدان معذب زنو

وجدان معذب زنو

وجدان زنو روان و ساده است. هر داستان را سر راست تعریف می‌کند. اما با جلو‌ رفتن رمان، احساسات زنو همراه با موضوعات کتاب پیچیده می‌‌شود. پیچیدگی او را از پا در نمی‌آورد- اما بیش از پیش اطمینانی از معنا و درستی اعمالش ندارد تا جایی که به روانکاوش فکر می‌کند و به این نتیجه می‌رسد که تلاش دکتر برای درمان او اشتباه است و خاطره‌ها و تصاویری را می‌خواهد از ذهن زنو پاک کند که او آن‌ها را بسیار می‌ستاید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مرتضی کلانتریان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..