لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نفوس مرده

نویسنده:
میخائیل بولگاکف

از آن‌جایی که مردم در ملک پلیوشکين مثل نقل و نبات تلف می‌شوند، چیچیکوف یک‌راست راهی آن‌جا می‌شود. قصبه‌ی این املاک شبیه یک جای مرده و متروکه بود. در ساختمان‌ها یک‌جور کهنگی منحصربه‌فردی به چشم می‌خورد. خانه‌ی پلیوشکین شبیه یک ساختمان زِهوار در رفته بود و هنگامی که چیچیکوف وارد جایی شبیه تنها اتاق قابل سکونت این خانه‌ی بزرگ شد، از بلبشویی که در آن‌جا حکم‌فرما بود، شوکه شد! روی یکی یا از میزها صندلی شکسته‌ای به چشم می‌خورد، در گوشه‌ی اتاق انبوهی از بقایای هر چیزی دیده می‌شد: تکه‌ای از یک مبل چوبی و پاشنه‌ی کهنه‌ی یک چکمه. همه چیز را گرد و خاک فوق‌العاده‌ای فرا گرفته بود و تصورش را نمی‌شد کرد که مالک این‌جا صاحب هزار و اندی رعیت، انبارهای غله و انبارهایی لبالب پر باشد. ناگهان از پشت یک کمد کهنه، سروکله‌ی آدم عجیبی پیدا می‌شود. دنباله‌ی پاره پوره‌ی لباسش به‌طور رقت‌انگیزی این طرف و آن طرف می‌رود. دور گردنش هم چیزی شبیه دستمال‌گردن کهنه‌ای بسته و لچک زنانه‌ای هم به سر دارد.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زیستن مانند بره‌ی گمشده‌ی عیسی

زیستن مانند بره‌ی گمشده‌ی عیسی

روزی به صدای طوفان از خواب بیدار شدم. مثل همیشه با چشمان اشک‌آلود از خواب برخاستم. چه ابلهی بودم! باز هم همان آدم‌ها، همان شهر دوردست، لبه‌ی همان پیانوی بزرگ، صدای شلیک گلوله و بار دیگر کسی که روی برف می‌افتد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم میخائیل بولگاکف
مشاهده همه arrow iconSome text some message..