لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نفوس مرده

نویسنده:
میخائیل بولگاکف

از آن‌جایی که مردم در ملک پلیوشکين مثل نقل و نبات تلف می‌شوند، چیچیکوف یک‌راست راهی آن‌جا می‌شود. قصبه‌ی این املاک شبیه یک جای مرده و متروکه بود. در ساختمان‌ها یک‌جور کهنگی منحصربه‌فردی به چشم می‌خورد. خانه‌ی پلیوشکین شبیه یک ساختمان زِهوار در رفته بود و هنگامی که چیچیکوف وارد جایی شبیه تنها اتاق قابل سکونت این خانه‌ی بزرگ شد، از بلبشویی که در آن‌جا حکم‌فرما بود، شوکه شد! روی یکی یا از میزها صندلی شکسته‌ای به چشم می‌خورد، در گوشه‌ی اتاق انبوهی از بقایای هر چیزی دیده می‌شد: تکه‌ای از یک مبل چوبی و پاشنه‌ی کهنه‌ی یک چکمه. همه چیز را گرد و خاک فوق‌العاده‌ای فرا گرفته بود و تصورش را نمی‌شد کرد که مالک این‌جا صاحب هزار و اندی رعیت، انبارهای غله و انبارهایی لبالب پر باشد. ناگهان از پشت یک کمد کهنه، سروکله‌ی آدم عجیبی پیدا می‌شود. دنباله‌ی پاره پوره‌ی لباسش به‌طور رقت‌انگیزی این طرف و آن طرف می‌رود. دور گردنش هم چیزی شبیه دستمال‌گردن کهنه‌ای بسته و لچک زنانه‌ای هم به سر دارد.

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سرگردان بین سیاه و سفید

سرگردان بین سیاه و سفید

مرشد و مارگریتا روایت جادویی رابطۀ جهان مادی و فرا طبیعی است. سه داستان گوناگون دربارۀ جامعۀ روشنفکران روسیه، عشق مرشد و مارگریتا و جریان به صلیب کشیده شدن مسیح در آشوبی هیجان‎انگیز پیش می‎روند. داستانی که از جامعۀ خالق خود نشات گرفته است؛ اما نه آن گونه که بتوان به سادگی آن را دریافت. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم میخائیل بولگاکف
مشاهده همه arrow iconSome text some message..