× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ناخدایی دیجیتال

نویسنده:
مهدی شامی زنجانی
فراز نیبی
شادی ایران دوست

داستان تشک بادی سحرآمیز!

نیاز مادر نوآوری است. نمود این جملة مشهور را بیش از هر جای دیگر می‌توانیم در زندگی‌های دانشجویی ببینیم. تفاوتی ندارد که دانشجوی دانشگاه تهران باشید یا دانشگاهی در دورافتاده‌ترین نقطة کشور، به هر حال زندگی دانشجویی یعنی سروکله زدن با کلی دغدغه‌های ریز و درشت. اگر به دور از خانواده در شهری دیگر دانشجوی غیربومی باشید که شرایط به‌مراتب سخت‌تر خواهد بود و باید دورِ لباس‌هایی با خط اتو، ظرف‌های تمیز و چای دمی را هم خط بکشید. آن وقت دور از انتظار نخواهد بود که خلاقیتتان گُل کند و از کتری به جای قابلمه، از قابلمه به جای اتو و از اتو به جای مایکروویو استفاده کنید. اگر به همة این دغدغه‌های دوران دانشجویی بی‌پولی را نیز اضافه کنید، اوضاع پیچیده‌تر هم خواهد شد. 

تاریخ را که ورق بزنیم می‌بینیم همین دانشجویان، با تمام محدودیت‌ها و چالش‌های خود، نوآوری‌های بزرگی را رقم زده‌اند. برایان چِسکی و جو گبیا نمونه‌ای از همین دست دانشجویان بودند. برای آشنایی با داستان جذاب آنها، به خانة دانشجویی برایان و جو در ینگه‌دنیا سری بزنیم.

صفحه ۷۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 فروغ فرخزاد

فروغ فرخزاد

چه كسی ﮔﻔﺘﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﻃﻼﺳﺖ؟ من مزه مزه اش کردم...زمان عین الکل است ...ثانیه ثانیه میسوزاند و می رود در عمق وجودت مست مست که شدیچشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشتهو تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمر... بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آریانا قلم
مشاهده همه arrow iconSome text some message..