لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

موسیقی قوم تالش

نویسنده:
بهمن کاظمی

موسيقى قوم تالش، که عنوان کتاب حاضر است، پنجمین دستاورد پژوهش های جامع میدانی نگارنده در حوزه موسیقی اقوام ایرانی است که طی چهار سال حضور مستمر و مداوم به انجام رسیده است. قلمرو و گستره این پژوهش، مکان‌های عمده استقرار اقوام کرد، لر، آذری، عرب، تالش، ترکمن، بلوچ و فارس در کشور پهناور ایران را دربرمی گیرد.

پیشینه این طرح پژوهشی به بیست سال پیش (۱۳۴۸) بازمی گردد، که پنج سال نخست آن (با توجه به شرایط سنی نگارنده و توانایی های علمی وی) به شناسایی توصیفی و تهیه گزارشی کلی از قابلیت های موسیقایی این مناطق اختصاص یافته است، پس از آن، نگارنده علی سالهای ۱۳۷۳-۷۸ با به کارگیری روش های علمی رایج در مباحث علوم اجتماعی (جامعه شناسی و مردم شناسی) و اتنوموزیکولوژی (شناخت موسیقی اقوام و ملل)، همراه با آخرین رهیافت‌های زبان شناسی و روان شناسی قومی، در طرحی پژوهشی کشور ایران را به عنوان یکی از کشورهای چند قومیتی و در قالب هشت قوم معرفی کرد.

صفحه ۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پس از سال‌ها....

پس از سال‌ها....

کتاب بعد از پایان رمانی است با حجم متوسط و داستانی ساده و قابل‌پیش‌بینی؛ اما در خلال ماجراهای روزمره‌اش، حرف‌های مهم و قابل‌تأملی برای گفتن دارد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگستان هنر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..