لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
توجه: سفارش شما روز یکشنبه 23 بهمن تحویل پست داده خواهد شد.
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مهدی سحابی گزیده آثار ۱۳۸۸ - ۱۳۲۲

نویسنده:
گروه نویسندگان

 پر از شور زندگی 
لیلی گلستان

در رونمایی کتاب «تاریخ شفاهی ادبیات معاصر ایران» مهدی، درباره‌ی من گفت : «این زن، یک کارگر است. یک کارگر به معنای واقعی کلمه. حالا چه خوشش بیاید، چه خوشش نیاید». خوشم آمد، خیلی هم خوشم آمد. هم از صراحتاش و هم از درک درست‌اش. حالا من هم درباره او می‌گویم که او هم یک کارگر به معنای واقعی کلمه بود. می‌گفت صبح زود بلند می‌شوم و یا علی مدد. اول ترجمه بعد پختن غذا - که عجب دست پختی داشت ـ بعد برای خستگی در کردن مجسمه می‌سازم یا نقاشی می‌کنم . میز و صندلی‌های خانه‌اش را خودش ساخته بود و روی هر کدام را با زیبایی تمام نقاشی کرده بود. مجسمه‌های چوبی‌اش زیبا و خوش ترکیب و خوش رنگ بودند. اشياء مختلف را پیدا می‌کرد و با آنها پرنده می‌ساخت. اشیایی غریب، مثل گیره بند رخت که به جای سر پرنده یا نوک پرنده به کار می‌گرفت یا چوب‌های یافته شده بر ساحل دریا، کفگیر به جای چتر طاووس یا شانه چوبی برای کاکل پرنده... در ساخت آن‌ها یک نوع شیطنت و بازی‌گوشی می‌دیدم. و همیشه با دیدن پرنده‌هایش لبخند می‌زدم. می‌گفت خانم‌، باز خندیدی‌؟ این‌ها آثاری هستند جدی! خنده ندارند. می‌گفتم همین این که توانسته‌ای در این حال و روز لبخند به لب تماشاگر بیاوری‌، واقعاً دست مریزاد.

صفحع ۲۵

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 نخستین روایت‌ها؛ حیات در هیئت اسطوره

نخستین روایت‌ها؛ حیات در هیئت اسطوره

جلد اول جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اسطوره‌های یونانی، رومی، اسکاندیناوی، مصری و سلتی می‌پردازد. جلد دوم جهان اسطوره‌ها به معرفی و بررسی اساطیر بین‌النهرین، ایران، چین، آزتک و مایا و اینکا می‌پردازد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نظر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گروه نویسندگان
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سهراب مهدوی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..