لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

من سعدی آخرالزمانم

نویسنده:
بهاء الدین خرمشاهی
عارف خرمشاهی

بهاء‌الدین خُرَّمشاهی، حافظ‌پژوه کوشای معاصر، بیشتر با مطالعات و پژوهش‌های قرآن‌پژوهی و حافظ‌پژوهی‌اش شناخته شده است؛ اما او تاکنون دوبار کلیات سعدی را تصحیح کرده و بیش از پانزده مقاله در حوزة سعدی‌پژوهی منتشر کرده است. تصحيح‌های خُرَّمشاهی از کلیات سعدی از سوی مخاطبان عمدتاً دانشگاهی، مورد استقبال قرار گرفته و پژوهش او دربارة تأثير سعدی بر حافظ از مقالات مرجع در این زمینه است. خُرَّمشاهی تاکنون بیش از بیست مجموعه مقاله منتشر کرده و مقالات سعدی‌پژوهی او که پیش‌تر در این مجموعه مقالات منتشر شده، برای مخاطب امروزی شعر سعدی دیده‌گشا است؛ اما دسترسی به آنها دشوار و بعضاً غیر ممکن بود تا این مجموعه فراهم شد. خُرَّمشاهی همان‌طور که دربارة حافظ آرا و نظریات مهم و مرجعی دارد، دربارة شیخ اجل نیز آرایی دارد که برای مخاطب شعر سعدی راهنما و راهگشاست و فهم شعر سعدی را برای ادب‌دوستان و محققان ادبي آسان می‌کند. او در این مقالات لایه‌های معنایی چندگانة شعر سعدی را واکاوی و بررسی کرده و آنها را برای مخاطب به زبان ساده شرح داده است.

این مجموعه شامل یازده مقاله، گفت‌وگو و نقد دربارة شعر و شخصیّت سعدی است.

گفتار کوششگر

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 احتمالا گم شده‌ام

احتمالا گم شده‌ام

کتاب احتمالا گم شده‌ام اولین اثر سارا سالار است. این رمان در سال 1387 توسط نشر چشمه منتشر شد و مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. سارا سالار برای این کتاب برنده‌ی جایزه‌ی هوشنگ گلشیری شد. احتمالا گم شده‌ام به زبان‌های مختلف، نظیر آلمانی، ایتالیایی و انگلیسی ترجمه شده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ناهید
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم بهاء الدین خرمشاهی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..