× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مردک کشور من کجاست؟

نویسنده: مایكل مور

چرا آنها از ما نفرت دارند؟ رهبرانمان می‌دانند چرا؛ آنها درست روز بعد از حمله یازده سپتامبر خطاب به ملت گفتند: «تروریست‌ها می‌خواهند جلو پروازمان را بگیرند. اما این ملت بزرگ از این شیاطین واهمه‌ای به دل راه نمی‌دهد!»

حالا، وقتی من می‌گویم که خطری از جانب ترویست‌ها تهدیدمان نمی‌کند، منظورم این نیست که تروریستی وجود ندارد و یا هیچ حادثه تروریستی رخ نخواهد داد، چه حال و چه در آینده. تروریست‌ها وجود دارند، آنها مرتکب اعمال شیطانی شده‌اند و متاسفانه، در آینده‌ای نه چندان دور، این اعمال را باز هم تکرار خواهند کرد؛ اطمینان دارم.

اما تنها حضور چند تروریست به این معنی نیست که ما در معرض خطر دایمی هستیم. با این حال، رهبرانمان وقتی از تروریست‌ها حرف می‌زنند، وانمود می‌کنند که میلیون‌ها نفر از آنها وجود دارند، که همه‌جا هستند و هرگز ما را تنها نمی‌گذارند. چین این را حالت طبیعی جدید خوانده، شرایطی که جزء زندگی دایمی آمریکایی‌ها خواهد بود؛ البته آنها امیدوارند که همین‌طور باشد.

آنها این عملیات را جنگ بر علیه تروریسم می‌خوانند. آیا شما هرگز برعلیه یک اسم می‌جنگید؟ جنگ‌ها اغلب در برابر کشورها، مذاهب و مردم است و هر زمان که جنگی بر علیه مواد مخدر و یا بر علیه فقر بوده، شکست خورده است.

صفحه 102


قیمت: 22,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بارون درخت نشین

بارون درخت نشین

درخت‌های زیتون، با شاخه‌های درهم‌بافته و پیچ‌درپیچ‌شان، کار رفتن از درختی به درخت دیگر را برای کوزیمو آسان می‌کردند؛ این‌ها درخت‌های مهمان‌نوازی هستند و به‌رغم پوست زبرشان، برای کسانی که می‌خواهند روی آن‌ها بمانند یا از آنها بگذرند کاملا مناسب‌اند. در عوض، شاخه‌هاشان چندان کلفت نیست و نمی‌شود روی آن‌ها به گشت‌وگذار پرداخت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

 پایان عصر قاجار

پایان عصر قاجار

22,000 تومان
 پیکار با سرنوشت

پیکار با سرنوشت

120,000 تومان
 کمونیسم رفت، ما ماندیم و حتی خندیدیم

کمونیسم رفت، ما ماندیم و حتی خندیدیم

45,000 تومان
 ارباب و بنده

ارباب و بنده

19,000 تومانSome text some message..