× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مدیریت برندهای صنعتی

نویسنده: فیلیپ كاتلر والدیمار پفورچ

اگر حمایت مالی مناسب به خوبی صورت گیرد، می‌توان یک نام و نشان تجاری را به کلی دگرگون کند. پاسخ‌دهندگان به نظرسنجی تحقیق بین‌المللی حمایت مالی درخصوص کارایی حمایت مالی بازی‌های المپیک، چنین می‌گویند: «نشان تجاری المپیک بر روی محصولات بدین معنا است که آنها معروف و در سطح جهانی هستند» و «من احساس بهتری در خصوص محصولی دارم که یک حامی مالی بازی‌های المپیک است». این تحقیق تاکید و تایید می‌کند که چنین حمایت مالی، اثری مثبت بر تصویر ذهنی محصول و توسعه‌ی تصویر شرکت دارد.

در ماه مارس سال 2004، لنوو به  برنامه‌ی «شرکا المپیک» کمیته‌ی بین‌المللی المپیک پیوست و اولین شرکت چینی بود که شریک تجهیزات تکنولوژیکی کامپیوتری کمیته‌ی بین‌المللی المپیک برای دوره 2005 تا 2008 شد. حمایت مالی بازی‌های المپیک به روش‌های مختلف، پتانسیل تاثیرگذاری بر نام و نشان تجاری لنووو را دارد.

لنووو موفق شده است در رقابت با شرکت‌های چندملیتی مشهور، حق شراکت با المپیک را به دست آورد. این امر، موجب تقویت تصویر مثبت لنووو به عنوان یک شرکت جهانی می‌شود که به تقویت بنیان و اساس فعالیت‌های خارجی و صادرات کمک می‌کند. حمایت مالی لنووو از بازی‌های المپیک، همچنین تصویر چین و شرکت‌های چینی را ارتقا داده و احساس غرور را در تمامی افراد چینی برای درگیر بودن در بازی‌های المپیک، القا می‌کند.

صفحه 240


قیمت: 27,000 تومان
پاکت خرید
مدیریت برندهای صنعتی
مدیریت برندهای صنعتی

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 برند رهبری در سازمان

برند رهبری در سازمان

32,000 تومان
 لغزش برند

لغزش برند

12,500 تومان
 برنامه‌ی بازاریابی در یک روز

برنامه‌ی بازاریابی در یک روز

28,000 تومان
 درباره مدیریت خود

درباره مدیریت خود

31,000 تومانSome text some message..