لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مدیریت برندهای صنعتی

نویسنده:
فیلیپ كاتلر
والدیمار پفورچ

اگر حمایت مالی مناسب به خوبی صورت گیرد، می‌توان یک نام و نشان تجاری را به کلی دگرگون کند. پاسخ‌دهندگان به نظرسنجی تحقیق بین‌المللی حمایت مالی درخصوص کارایی حمایت مالی بازی‌های المپیک، چنین می‌گویند: «نشان تجاری المپیک بر روی محصولات بدین معنا است که آنها معروف و در سطح جهانی هستند» و «من احساس بهتری در خصوص محصولی دارم که یک حامی مالی بازی‌های المپیک است». این تحقیق تاکید و تایید می‌کند که چنین حمایت مالی، اثری مثبت بر تصویر ذهنی محصول و توسعه‌ی تصویر شرکت دارد.

در ماه مارس سال 2004، لنوو به  برنامه‌ی «شرکا المپیک» کمیته‌ی بین‌المللی المپیک پیوست و اولین شرکت چینی بود که شریک تجهیزات تکنولوژیکی کامپیوتری کمیته‌ی بین‌المللی المپیک برای دوره 2005 تا 2008 شد. حمایت مالی بازی‌های المپیک به روش‌های مختلف، پتانسیل تاثیرگذاری بر نام و نشان تجاری لنووو را دارد.

لنووو موفق شده است در رقابت با شرکت‌های چندملیتی مشهور، حق شراکت با المپیک را به دست آورد. این امر، موجب تقویت تصویر مثبت لنووو به عنوان یک شرکت جهانی می‌شود که به تقویت بنیان و اساس فعالیت‌های خارجی و صادرات کمک می‌کند. حمایت مالی لنووو از بازی‌های المپیک، همچنین تصویر چین و شرکت‌های چینی را ارتقا داده و احساس غرور را در تمامی افراد چینی برای درگیر بودن در بازی‌های المپیک، القا می‌کند.

صفحه 240


افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت در مکان سکونت در زبان

هجرت در مکان سکونت در زبان

جومپا لاهیری در لندن به دنیا آمد و سه ساله بود که خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کردند. مادر جومپا اما پس از دوبار مهاجرت، حاضر به پذیرفتن فرهنگ ینگۀ دنیا نبود. با سرسختی در برابر کنار گذاشتن ساری، تغییر عادات غذایی و رفتاری مقاومت می‌کرد، برای مادر او، آمریکایی‌شدن و حتی شبیه آمریکایی‌ها شدن شکستی تمام عیار بود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات سیته
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم فیلیپ كاتلر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی كامبیز حیدرزاده
مشاهده همه arrow iconSome text some message..