لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

لحظه صعود

نویسنده:
ملیندا گیتس

در همه سفرها به وضوح نیاز برای به‌کارگیری روش‌های پیشگیری از بارداری را می‌دیدم و می‌شنیدم. از مکان‌هایی بازدید کردم که هر مادری، یکی از بچه‌هایش را از دست داده بود و همة آنها مادرانی را می‌شناختند که موقع زایمان فوت کرده بودند. مادرانی را ملاقات می‌کردم که به‌خاطر ناتوانی در سیر کردن شکم فرزندشان، ناامید بودند و زندگی سختی داشتند. آن زنان مواردی را در زندگی تجربه کرده بودند که من صرفاً آنها را خوانده بودم.

در سال ۲۰۱۲ و در شصت‌ونه کشور از فقیرترین کشورهای دنیا، دویست‌وشصت میلیون زن از امکانات پیشگیری از بارداری استفاده می‌کردند. در این کشورها بیش از دویست میلیون زن تمایل داشتند از این امکانات استفاده کنند؛ اما در دسترسشان نبود. این بدان معنی است که میلیون‌ها زن در کشورهای در حال توسعه خیلی زود یا خیلی دیر باردار می‌شوند. اگر فاصلة بین دو بارداری زنان، حداقل سه سال باشد، هر کودک شانس بیشتری برای زنده ماندن در سال اول خواهد داشت و در این میان سی‌وپنج درصد بیشتر احتمال دارد که زنان به پنجاه سالگی برسند. پس استفاده از امکانات پیشگیری به اندازة کافی عادلانه و منصفانه است؛ اما زنده ماندن کودکان تنها یکی از این دلایل است.

صفحه ۲۹

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جهان هولوگرافیک

جهان هولوگرافیک

جهان هولگرافیگ نوشته مایکل تالبوت، اگر جهان ما تنها سایة بی‌رنگی از نظم  عمیق‌تری است، چه چیز دیگری در این میان پنهان مانده، یعنی در تار و پود ما پوشیده مانده است.  بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات کتاب کوله پشتی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ملیندا گیتس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد صداقتی جهرمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..