لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

لحظه صعود

نویسنده:
ملیندا گیتس

در همه سفرها به وضوح نیاز برای به‌کارگیری روش‌های پیشگیری از بارداری را می‌دیدم و می‌شنیدم. از مکان‌هایی بازدید کردم که هر مادری، یکی از بچه‌هایش را از دست داده بود و همة آنها مادرانی را می‌شناختند که موقع زایمان فوت کرده بودند. مادرانی را ملاقات می‌کردم که به‌خاطر ناتوانی در سیر کردن شکم فرزندشان، ناامید بودند و زندگی سختی داشتند. آن زنان مواردی را در زندگی تجربه کرده بودند که من صرفاً آنها را خوانده بودم.

در سال ۲۰۱۲ و در شصت‌ونه کشور از فقیرترین کشورهای دنیا، دویست‌وشصت میلیون زن از امکانات پیشگیری از بارداری استفاده می‌کردند. در این کشورها بیش از دویست میلیون زن تمایل داشتند از این امکانات استفاده کنند؛ اما در دسترسشان نبود. این بدان معنی است که میلیون‌ها زن در کشورهای در حال توسعه خیلی زود یا خیلی دیر باردار می‌شوند. اگر فاصلة بین دو بارداری زنان، حداقل سه سال باشد، هر کودک شانس بیشتری برای زنده ماندن در سال اول خواهد داشت و در این میان سی‌وپنج درصد بیشتر احتمال دارد که زنان به پنجاه سالگی برسند. پس استفاده از امکانات پیشگیری به اندازة کافی عادلانه و منصفانه است؛ اما زنده ماندن کودکان تنها یکی از این دلایل است.

صفحه ۲۹

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 همیشه در غربت

همیشه در غربت

شاهرخ مسکوب در 20 دی 1304 در شهر بابل متولد شد. وی در حوزه‌های مختلف ادبیات مانند ترجمه، پژوهش، ترجمه و... فعالیت‌های گسترده‌ای داشته است. او همواره عاشق ایران و زبان فارسی بود. مقدمه‌ای بر رستم و اسفندیار، روزها در راه، مرتضی کیوان، سوگ مادر، سفر در خواب و... از جمله تألیفات موفق او محسوب می‌شوند. مسکوب متاسفانه در سال 1384 برای همیشه چشم از جهان فروبست و در آغوش خاک آرام گرفت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات کتاب کوله پشتی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ملیندا گیتس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمد صداقتی جهرمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..