کتاب قدرت اراده (كتاب های دامیز)

نویسنده: فرانك رایان

کتاب قدرت اراده For Dummies به‌منظور کمک به شما برای استفاده‌ی هرچه بهتر و بیشتر از قدرت اراده‌تان نوشته شده است. این کتاب اطلاعات ضروری گسترده و متنوع و راهکارهای مختلف را به‌منظور راهنمایی در زمینه‌ی مدیریت کارآمد قدرت اراده در اختیارتان قرار داده و آن‌ها را توضیح می‌دهد. اگر دغدغه‌ی شما ضعف قدرت اراده در ترک عادات نامطلوبی چون کشیدن سیگار یا قمار است یا به این نتیجه رسیده‌اید که نداشتن قدرت اراده، مانعی برای شکوفایی کامل توانایی‌هایتان در مدرسه، دانشگاه یا محل کار است، کتاب حاضر به کارتان می‌آید. این کتاب جدیدترین و بهترین ایده‌ها و ابزار را برای افزایش هرچه بیشتر قدرت اراده‌تان، به شما ارائه می‌دهد. 

درون‌مایه‌ی اصلی کتاب پیشِ‌رویتان، آموزش مهارت‌های اصلی قدرت اراده از طریق تمرین و کمک به تقویت آن‌ها در شماست. به کمک مهارت‌هایی که برایتان شرح خواهم داد، می‌توانید گامی برای رسیدن به آرزوهایتان بردارید و بر عادات نامطلوبتان غلبه کنید.

نگران نباشید. این کتاب، کانون اصلاح و تربیت قدرت اراده با قوانین سخت نیست! تقویت قدرت اراده اغلب، شامل اعمال تغییرات کوچک و در کمال تعجب گاهی بارز، در فعالیت‌های روزانه و عادات ذهنی است. این گام‌های کوچک، محیط و شرایطی را فراهم می‌سازند که در بستر آن، در آینده‌ای نه چندان دور، قدرت اراده‌تان به رشد و شکوفایی برسد و در این مسیر، محبت به خود و دیگران نیز، بسیار اهمیت دارد. 

نکته‌ی آخر اینکه قدرت اراده به میزان بسیار زیاد، بازتابی از قدرت ذهن است. منظورم این نیست که برای تقویت و افزایش نیروی اراده، باید باهوش باشید. به هیچ وجه! قدرت اراده ارتباط چندانی به هوش ندارد (البته هوش عامل بسیار مؤثری برای پیش‌بینی موفقیت و کامیابی در طول زندگی افراد است) اما نکته این است که اگر ذهنی پرورش‌یافته، غنی و سالم داشته باشید، نیروی قدرت اراده را در غلبه بر امیال و هوس‌ها و تداوم حرکت در راستای رسیدن به اهدافتان، به وضوح خواهید دید. در کارگاه قدرت اراده همه‌چیز برایتان روشن خواهد شد!

مقدمه

متاسفانه این کتاب موجود نیست

کتاب قدرت اراده (كتاب های دامیز)

متاسفانه این کتاب موجود نیست

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مطالب پیشنهادی

نوستالژیا

معرفی کتاب آدم اول نوشته‌ی آلبر کامو

یون فوسه برنده‌ی جایزه‌ی نوبل 2023 شد

آثار یون فوسه، برنده نوبل ادبیات 2023

کالبدشکافی مرگ

مروری بر کتاب زندگی در مرگ اثر سو بلک

کتاب های پیشنهادی