× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

قدرت اراده (كتاب های دامیز)

نویسنده:
فرانك رایان

کتاب قدرت اراده For Dummies به‌منظور کمک به شما برای استفاده‌ی هرچه بهتر و بیشتر از قدرت اراده‌تان نوشته شده است. این کتاب اطلاعات ضروری گسترده و متنوع و راهکارهای مختلف را به‌منظور راهنمایی در زمینه‌ی مدیریت کارآمد قدرت اراده در اختیارتان قرار داده و آن‌ها را توضیح می‌دهد. اگر دغدغه‌ی شما ضعف قدرت اراده در ترک عادات نامطلوبی چون کشیدن سیگار یا قمار است یا به این نتیجه رسیده‌اید که نداشتن قدرت اراده، مانعی برای شکوفایی کامل توانایی‌هایتان در مدرسه، دانشگاه یا محل کار است، کتاب حاضر به کارتان می‌آید. این کتاب جدیدترین و بهترین ایده‌ها و ابزار را برای افزایش هرچه بیشتر قدرت اراده‌تان، به شما ارائه می‌دهد. 

درون‌مایه‌ی اصلی کتاب پیشِ‌رویتان، آموزش مهارت‌های اصلی قدرت اراده از طریق تمرین و کمک به تقویت آن‌ها در شماست. به کمک مهارت‌هایی که برایتان شرح خواهم داد، می‌توانید گامی برای رسیدن به آرزوهایتان بردارید و بر عادات نامطلوبتان غلبه کنید.

نگران نباشید. این کتاب، کانون اصلاح و تربیت قدرت اراده با قوانین سخت نیست! تقویت قدرت اراده اغلب، شامل اعمال تغییرات کوچک و در کمال تعجب گاهی بارز، در فعالیت‌های روزانه و عادات ذهنی است. این گام‌های کوچک، محیط و شرایطی را فراهم می‌سازند که در بستر آن، در آینده‌ای نه چندان دور، قدرت اراده‌تان به رشد و شکوفایی برسد و در این مسیر، محبت به خود و دیگران نیز، بسیار اهمیت دارد. 

نکته‌ی آخر اینکه قدرت اراده به میزان بسیار زیاد، بازتابی از قدرت ذهن است. منظورم این نیست که برای تقویت و افزایش نیروی اراده، باید باهوش باشید. به هیچ وجه! قدرت اراده ارتباط چندانی به هوش ندارد (البته هوش عامل بسیار مؤثری برای پیش‌بینی موفقیت و کامیابی در طول زندگی افراد است) اما نکته این است که اگر ذهنی پرورش‌یافته، غنی و سالم داشته باشید، نیروی قدرت اراده را در غلبه بر امیال و هوس‌ها و تداوم حرکت در راستای رسیدن به اهدافتان، به وضوح خواهید دید. در کارگاه قدرت اراده همه‌چیز برایتان روشن خواهد شد!

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

فهم ایده «نظم خیالی» برای انسان‌ها دشوار است چون مسلّم می‌دانند که دو نوع واقعیت داریم: واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی. در عالَمِ واقعیت عینی، وجود چیزها مستقل از باورها و احساسات ماست. مثلا نیروی جاذبه واقعیتی عینی است. مدت‌ها قبل از نیوتن وجود داشت و بر کسانی که به آن باور ندارند همان‌قدر تاثیر می‌گذارد که بر باورمندان به آن. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..