× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اضطراب و افسردگی (كتاب های دامیز)

نویسنده:
لورا اسمیت
چارلز الیوت

زندگی در دنیای امروز نگرانی‌ها و اضطراب‌های بسیاری را برای ما به وجود می‌آورد. جامعه‌ی بشری با بلایای طبیعی، بحران‌های اقتصادی، تروریسم و بیماری‌های واگیر دست به گریبان است. درست همان‌طور که هیچ کس دوست ندارد قربانی عملیات تروریستی شود، هیچ کس را هم نمی‌شود پیدا کرد که از اضطراب گریزان نباشد. اضطراب، تفکر ما را مختل و عزم و اراده‌ی ما را برای کام جستن از زندگی تضعیف می‌کند. درست است که برخی نگرانی‌ها واقع‌بینانه و اجتناب‌ناپذیرند، اما نباید بگذاریم همین نگرانی‌ها هم به کابوس زندگی‌مان بدل شوند. ما انسان‌ها حتا زمانی که تحت فشار هستیم، می‌توانیم آرامش نسبی خود را حفظ کنیم و انگیزه و اراده‌ی خود را برای زندگانی موفق و ثمربخش مصون نگاه داریم. 

امروزه نظریه‌های بسیاری درباره‌ی افزایش نگران‌کننده‌ی افسردگی مطرح هستند؛ اما صرف‌نظر از تمام این نظریات، افسردگی بلایی‌ست که انگیزه‌ی شادکامی، لذت بردن از زندگی، و ظرفیت دوست داشتن و دوست داشته شدن را از قربانی خود می‌رباید. خبر خوب این است که امروزه بیش از هر زمان دیگری راه‌های مبارزه با افسردگی را می‌شناسیم. روان‌شناسان بالینی روش‌های روان درمانی جدیدی را ابداع کرده‌اند که اثربخشی آنها در درمان افسردگی و پیشگیری از بازگشت این اختلال روانی به اثبات رسیده است. دانشمندان اخيراً دریافته‌اند که بین خُلق‌وخوی انسان و فعل و انفعالات شیمیایی در مغز او رابطه‌ی ظریفی وجود دارد و بر همین اساس با ابداع داروهایی که مواد شیمیایی خاصی را در مغز انسان هدف می‌گیرند، راه‌های مهم دیگری برای تسکین افسردگی، فراهم آورده‌اند. دیگر آن دوران سپری گشته که عده‌ی زیادی به افسردگی مزمن و لاعلاج مبتلا باشند.

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 داغِ ننگ: عاشقانه‌ای تلخ در هزارتوی شرم و مطرودی

داغِ ننگ: عاشقانه‌ای تلخ در هزارتوی شرم و مطرودی

«داغِ ننگ» شرحِ فروپاشیِ روحِ انسانی‌ست در زیرِ بارِ بی‌امانِ نگاه‌های ملامت‌گر. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مریم هدایتی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..