× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اصطلاحات زبان اسپانیایی (كتاب های دامیز)

نویسنده:
سوسانا والد

مقدمه

هرچه جوامع جهانی‌تر می‌شوند، دانستن دستِ کم چند واژه و جمله به زبانی دیگر نیز مفیدتر می‌شود. با بلیت‌های ارزان قیمتی هم که به‌تازگی رواج پیدا کرده، سفر به خارج از کشور امری دور از دسترس نیست. اگر در عرصه‌های تجارت جهانی فعالیت می‌کنید، بیشترِ اوقات لازم است برای ماموریتی به خارج از کشور بروید یا ممکن است دوستان یا همسایه‌هایی داشته باشید که به زبانی غیر از زبان شما صحبت می‌کنند، شاید هم دلتان بخواهد از طریق آشناييِ اندکی با زبانِ اجدادتان، چیزهایی درباره‌ی تاریخ و میراث فرهنگی‌تان بیاموزید.

دلیلتان برای یادگیری زبان اسپانیایی هر چه باشد، این کتاب کمکتان خواهد کرد. با مطالعه‌ی کتاب پیشِ‌رو نمی‌توانید روان صحبت کنید، ولی اگر بخواهید با کسی سلام و احوالپرسی کنید، بلیتی بخرید یا از روی منویی به زبان اسپانیایی غذا سفارش بدهید، همین کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی For Dummies، برای شما کفایت می‌کند.


درباره‌ی این کتاب

خواندن این کتاب مثل رفتن به کلاس زبان نیست که مجبور باشید هر طور شده هفته‌ای دو بار، سر ساعت در آن حاضر باشید. از این کتاب با هر برنامه‌ای که خودتان دوست دارید، استفاده کنید؛ حالا چه هدفتان دانستن چند واژه و عبارت باشد تا بتوانید در گردش‌هایتان در کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی کارتان را پیش ببرید یا به اسپانیا سفر کنید، چه فقط در حدی باشد که بتوانید به همسایه‌ی اسپانیایی‌زبان‌تان بگویید: «سلام، حالتان چطور است؟» براساس توان و سرعت خود این کتاب را بخوانید، کم یا زیاد فرق نمی‌کند، هر دفعه، هر چقدر دوست دارید. خودتان را مقیّد نکنید به اینکه فصل‌ها را به ترتیب بخوانید؛ اصلاً فقط قسمت‌هایی را بخوانید که دوست دارید.

اگر تابه‌حال در هیچ کلاس آموزش زبان اسپانیایی شرکت نکرده‌اید، شاید بهتر باشد اول فصل‌های ۱ و ۲ را بخوانید، بعد به سراغ باقی فصل‌ها بروید. این دو فصل یک‌سری اطلاعات اولیه در اختیارتان می‌گذارد که لازم است درباره‌ی این زبان بدانید، مثل اینکه چطور صداهای مختلف را تلفظ کنید.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 به آواز باد گوش بسپار

به آواز باد گوش بسپار

مدتی پیش از آن، تلاش کرده بودم داستان کوتاهی بنویسم که مضمون اصلی‌اش، معنای زندگی بود. هیچ وقت تمامش نکردم، اما فرایند فکر کردن به علت وجودی1 مردم، چارچوب ذهنی غریبی درست کرد؛ نوعی وسواس فکری. مرا وادار کرد همه چیز زندگی‌ام را به اعداد تبدیل کنم. این وضعیت حدود هشت ماه طول کشید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی شیما طیبی جزایری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..