لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

قرن دیکتاتورها

نویسنده:
اولیویه گز

قرن دیکتاتورها کتابی است کم نظیر، از آن رو که به زندگی بیست دیکتاتور خون‌خوار قرن بیستم می‌پردازد. این کتاب ویراسته اولیویه گز است، نویسنده صاحب سبک و برنده چندین جایزه ادبی فرانسه. بیست فصل کتاب، یعنی حسب حال بیست دیکتاتور بنام دنیا، حاصل چندین سال کار گروهی از مهم ترین نویسندگان و مورخان و روشنفکران و روزنامه نگاران فرانسوی است. نویسندگان در این کتاب کوشیده‌اند به جنبه‌هایی مغفول و ناشنیده از سرگذشت انسان‌های تمامیت خواهی بپردازند که نام و آوازه شان بی‌شک به گوش همه ما رسیده است. در این میان از قسمی دیگر از دیکتاتوری نیز سخن به میان آمده که نوظهور است، دیکتاتوریای که قلمروش نه پایتخت دارد نه مرز، اما بر بیش از دو میلیارد نفوس حکمرانی می‌کند: امپراتوری شبکه‌های اجتماعی که به زعم اولیویه گز اطلاعاتش راجع به رعیت‌هایش از اطلاعات استالین در دوران پاکسازی عظیم فراتر می‌رود. قرن دیکتاتورها، که کتابی منحصربه فرد است ، نه فقط تاریخ گذشته، بلکه روایت «اکنون» است، زیرا «اکنون» دیکتاتوری مسری است، مثل آزادی در گذشته.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تاریخ در این باغ‌ها جایی ندارد

تاریخ در این باغ‌ها جایی ندارد

کتاب باغ‌های تسلا نوشته‌ی پریسا رضا شرح زندگی دو نسل از یک خانواده در میان دو کودتا‌ی ۳ اسفند و ۲۸ مرداد است که نگاهی به اوضاع سیاسی، معیشتی و تحولات اجتماعی ایران در آن دوره دارد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ققنوس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی ابوالفضل الله دادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..