لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

قدرت شروع ناقص

نویسنده:
جیمز کلییر

معروف است استیو جابز تا پایان زندگی‌اش بدون پلاک رانندگی کرد. درباره‌ی علت این موضوع حرف و حدیث‌های زیادی وجـود داشت. بعضی می‌گفتند او نمی‌خواسته است ردیابی شود. بعضی دیگر معتقد بودند این بازی را راه انداختـه است که جریمه‌ی پارک کردن غیرقانونی خودرو را ندهد. جان کالاس ، متخصص سابق امنیت کامپیوتر اپل، از دلیل دیگری پرده برداشت. به نقل از کالاس، استیو جابز یک خلأ قانونی را در قوانین ثبت خودروی کالیفرنیا کشف کرد. صاحبان خودروی جدید شش ماه برای نصـب قـانونی پلاک فرصت داشتند. بنابراین، شما می توانستید در طول این شش ماه بدون پلاک رانندگی کنید. جابز، به محض اطلاع از ایـن مـوضـوع، یک قرارداد لیزینگ با فروشندهی مرسدس بنز تنظیم کرد که هر شش ماه خودروی فعلی‌اش را با یک خودروی جدید مرسدس بنز اس ال ام ۵۵ ای ام جی عوض کند. این یعنی او هیچ وقت خودرویی را بیش از شش ماه نراند و به همین سبب هیچگاه مجبور نشد برای پلاک کردن خودرو به سازمان وسایل نقلیه ی موتوری برود. خیلی ها بعد از شنیدن این داستان گفتند: «پولداریه دیگه!» و اگر منصف بـاشم احدی روی زمین این شیطنت جابز را نمی پذیرد. با این حال، اگر کمی عمیق تر شویم، متوجه می شویم پای داستان دیگری در میان بوده است. استیو جابز بـا ایـن کار زمان می خرید و در حقیقت به دارایی های زمانی خود می افزود.

صفحه ۴۷

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

ما خانه‌ها، کوچه‌ها، خیابان‌ها و آدم‌های زیادی را ترک گفتیم، اما اگر جرات مرور خاطرات‌شان را داشته باشیم، لحظة پرتپشِ لرزش و ریزش دل را حتماً تجربه کرده‌ایم. لحظة سکوت پرهیاهویی که با تبانی ذهن سمج و دل ناماندگار پدید می‌آید و بس...بارها با خودمان گفتیم اگر دل هم مثل چشم در داشت، می‌بستیم یا اگر بلد بودیم، ذهن را از خاطره‌ها و حافظة بویایی را از تمام عطرهای گذشته خلاص می‌کردیم. اما بدون این‌ها تنهایی‌مان را چگونه پر می‌کردیم؟ بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات میلکان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جیمز کلییر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..