× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فکر نکن تنهایی

نویسنده: الیف شافاک

آیا مرد و زن نمی‌توانند دوستان خوبی برای هم باشند؟

«آتش و باروت نمی‌توانند با هم باشند...» اولین‌بار که این سخن موجز را شنیدم کودک بودم. آن صحنه را حالا هم به‌خوبی به یاد دارم: در محله‌ای با فرهنگ متوسط در شهر آنکارا، زن‌های همسایه جمع شده بودند و پشت سر این و آن حرف می‌زدند. نمی‌دانستم موضوع چه بود، اما مطمئن بودم که راجع به چیزهای ممنوعه و بد حرف می‌زدند. زیرا هر وقت درباره‌ی مسائل پنهانی حرف می‌زدند، تُن صدای مادرها، خاله‌ها و مادربزرگ‌ها عوض می‌شد.

ضمناً برای این‌که بچه‌ها از حرف‌هایشان سردرنیاورند، رمزآلود حرف می‌زدند و چپ‌چپ نگاه می‌کردند.... نمی‌دانستند که در چنین مواقعی من بیشتر کنجکاو می‌شدم و با دقت بیشتری گوش می‌کردم. 

صفحه ۲۴

قیمت: 48,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پیشنهادهای کتابفروشی کتاب پنجره

پیشنهادهای کتابفروشی کتاب پنجره

گزارشی از کتابفروشی کتاب پنجره در میدان پالیزی و پیشنهاد کتابی‌های راهنمای کتاب‌های این کتابفروشی. اگر در 28 سال اخیر، گذارتان به میدان پالیزی افتاده باشد، حتماً کتابفروشی پنجره را در ضلع شمالی میدان دیده‌اید. دو ویترین زردرنگ کتابفروشی و آن کاشی بالای سردر که نام و نشان کتابفروشی را بر خود دارد، هر مشتاق کتابی را به خود می‌خواند. چند دقیقه‌ای خیره به ویترین می‌ایستید و جلد تازه‌های کتاب را مرور می‌کنید و بعد پا به جهان آن سوی پنجره می‌گذارید. محمد یراقچی، مدیر نشر و کتابفروشی کتاب پنجره می‌گوید: «ما مخاطبانمان را خودمان انتخاب می‌کنیم؛ این شعار، هدف و برنامۀ ما است.» حضور شما در کتاب پنجره اتفاقی نیست- شما انتخاب شده‌اید. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 ملت عشق

ملت عشق

37,000 تومان
 10 دقیقه و 38 ثانیه در این دنیای عجیب

10 دقیقه و 38 ثانیه در این دنیای عجیب

52,000 تومان
 محرم

محرم

25,000 تومان
 شیر تلخ

شیر تلخ

22,000 تومانSome text some message..