لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فروپاشی خانمان آشر

نویسنده:
ادگار آلن پو

این داستان نخستین بار در سپتامبر ۱۸۳۹ در برتنزجنتلمنزمگزین منتشر شد و سپس در سال ۱۸۴۰ در مجموعة قصه‌های عجیب و خیال‌انگیز انتشار یافت. 

در این داستان همة عناصر معروف داستان‌های پو را می‌شود دید: خانه‌ای گوتیک، راويِ وحشت‌زده، زنده‌زنده دفن کردن، جنون و فاجعه‌ای وحشتناک. «فروپاشی خانمان آشر» یکی از محبوب‌ترین و بحث‌انگیزترین داستان‌های پو است و منتقدان در مورد تفسیرش اختلافات زیادی داشته‌اند. راوی به دعوت دوست دوران کودکی‌اش به خانة او می‌رود؛ خانه‌ای بزرگ که او و خواهرش همراه با خدمتکاران‌شان در آن زندگی می‌کنند. دوستش بیمار است و با مصاحبت راوی می‌خواهد بر بیماری‌اش فائق آید، اما خود راوی هم پس از مدتی ماندن در این خانه دچار مشکلاتی مشابه می‌شود. 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سفر به سرزمین وحشت

سفر به سرزمین وحشت

ادگار آلن پو در 29 ژانویه‌ی سال 1809 چشم به جهان گشود. او نویسنده‌ای توانا، شاعری باریک‌اندیش و منتقدی دقیق است. از ادگار آلن پو به عنوان پدر داستان کوتاه یاد می‌کنند. بیشتر آثار این نویسنده‌ی آمریکایی در فضایی تاریک، سرد و ترسناک روایت شده است. شعر کلاغ، شعر اعراف، قلب رازگو، سرگذشت آرتور گوردن پیم، گربه‌ی سیاه، فروپاشی خانمان آشر و... از جمله تألیفات موفق او محسوب می‌شوند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات لگا
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ادگار آلن پو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..