× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

غذاهای 30 دقیقه ای (كتاب های دامیز)

نویسنده:
بو بنت

مهارت‌های ۳۰ دقیقه‌ای قبل از ورود به آشپزخانه آغاز می‌شوند. بنا بر تجربه‌ی من غذاهای گیاهی پخته شده با سبزیجات تازه همیشه سریع‌تر و آسان‌تر از بقیه‌ی مواد حاضر می‌شوند. به همین دلیل در این بخش به نکات مهمی درباره‌ی سبزی‌ها اشاره می‌کنم. واقعیت این است که برای آشپزی سریع، احتیاج به یک سری مهارت‌ها هم دارید. با وجود روش‌های رایجی مثل سرخ کردن، کباب کردن و بخار پز کردن، دیگر از آماده شدن غذا در ۳۰ دقیقه مطمئن باشید. در این نوع آشپزی، استفاده از مواد مناسب بسیار مهم است. هم چنین در این بخش، اهمیت آماده کردن مواد در آشپزی سریع را می‌بینیم. با یاد گرفتن انواع سس‌ها می‌توانید یک غذای معمولی را تبدیل به غذایی لذیذ و فوری کنید. در این بخش تمام اطلاعاتم مربوط به سس‌ها را در اختیار شما می‌گذارم. 

اصلاً چرا به آشپزی به چشم نوعی سرمایه‌گذاری نگاه نکنیم. یعنی این که چند ساعت از تعطیلات آخر هفته را صرف پختن غذا کنید و در عوض در طول هفته از وجود غذاهای آماده شده لذت ببرید. یخچال‌تان را با باقی مانده‌ی غذاها پر کنید تا بعداً دچار مشکل کمبود وقت نشوید.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هنر همچون درمان

هنر همچون درمان

این مفهوم که هنر نقشی در توازن بخشیدن به احساسات ما دارد نویدبخش پاسخ به این پرسش دیرین است که چرا مردم این‌قدر از نظر سلیقه‌ی هنری با هم متفاوت‌اند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهرك ایروانلو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..